Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në
 • Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje
  -53%

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje

  Për vetëm €12.00 përfito Grirërsen Joy

  Çmimi i rregullt: €25.80
  Çmimi me zbritje: €12.00

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Çmimi i rregullt: 25,80 €

  Çmimi me zbritje: 12,00 €

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje
  -53%

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje

  Për vetëm €12.00 përfito Grirërsen Delimano Joy

 • Sepia Set Copperlux
  -41%

  Sepia Set Copperlux

  Sepia Set përmban 6 enët elementare për gatim dhe 3 aksesorët shtesë që lehtësojnë çdo punë në kuzhinë. KURSENI 90€

  Çmimi i rregullt: 220,10 €

  Çmimi me zbritje: 129,90 €

  Sepia Set Copperlux
  -41%

  Sepia Set Copperlux

  Sepia Set me 9 pjesë - kombinimi ideal i tradicionales dhe modernes

 • Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje
  -50%

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje

  Për vetëm €54.95 përfito Nutribullet® RED

  Çmimi i rregullt: €109.90
  Çmimi me zbritje: €54.95

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Çmimi i rregullt: 109,90 €

  Çmimi me zbritje: 54,95 €

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje
  -50%

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje

  Për vetëm €54.95 përfito Nutribullet® RED

 • Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje
  -23%

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje

  Për vetëm €99.90 përfito Multicooker Pro 5.5l

  Çmimi i rregullt: €129.90
  Çmimi me zbritje: €99.90

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Çmimi i rregullt: 129,90 €

  Çmimi me zbritje: 99,90 €

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje
  -23%

  Verë me çmime t'shkrime deri në -50% zbritje

  Për vetëm €€99.90 përfito Multicooker Pro 5.5l

 • Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Vetëm me datat: 22 Korrik - 05 Gusht

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

  Verë me çmime t'shkrime deri në -70% zbritje

 

Enë për pjekje dhe gatim

 
 

Aparate për kuzhinë

 
 

Aksesorë për kuzhinë

 
 

Nutribullet

 
 

Oferta Speciale

 

Ne ju rekomandojmë

Produktet më të shitura

Vlerësimet e Konsumatorëve:

Video

 •  

  NutriBullet®

  Nutribullet është pajisja ideale për të përmirësuar mënyrën e të ushqyerit.

  Më shumë 
 •  

  Delimano Joy Chopper

  Grirërse e vogël por e fuqishme për përdorim të përditshëm në kuzhinë

  Më shumë