Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

DELIMANO BLEJ 5 MERR 10

Photo
Video
-43%

Përjeto lehtësinë e gatimit me Delimano Royal Classic Set. Këtë herë vinë të kombinuara në një set që mbulon të gjitha nevojat e përditshme për gatim.Seti përmban sipërfaqe të qëndrueshme që nuk gërvishten dhe enët viijnë me madhësi të ndryshme.Të detajuara për çdo vakt të gatimit, ky set përfshin: dy tenxhere (20 & 24 cm), dy tiganë (24 & 28 cm), tigan për pallaqinka (24cm) tepsi rrumbullake (28cm ), tigan për salca (16 cm), dhe tre kapakë (24 & 24, dhe 28cm).

OFERTAT E KORRIKUT!
DELIMANO BLEJ 5 MERR 10

Çmimi i rregullt: 264,00 €


Çmimi special: 149,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Përjeto lehtësinë e gatimit me Delimano Royal Classic Set. Këtë herë vinë të kombinuara në një set që mbulon të gjitha nevojat e përditshme për gatim.Seti përmban sipërfaqe të qëndrueshme që nuk gërvishten dhe enët viijnë me madhësi të ndryshme.Të detajuara për çdo vakt të gatimit, ky set përfshin: dy tenxhere (20 & 24 cm), dy tiganë (24 & 28 cm), tigan për pallaqinka (24cm) tepsi rrumbullake (28cm ), tigan për salca (16 cm), dhe tre kapakë (24 & 24, dhe 28cm).

Më shumë
Përshkrimi

Të punuara vetëm me materialet e cilësisë së lartë

Veshje shumë-shtresore Quantanium

Veshja Quantanium është ndër veshjet më moderne dhe më risi në treg, e cila i ka rrënjët nga një metodë shumë e vjetër e gatimit. Quantanium imiton gatimin në gur të vërtetë, pasi aliazhi përmban grimca të vërteta guri. janë të qëndrueshme, rezistojnë dhe dëmtimin, duke siguruar që ato të mbeten një element bazë në kuzhinën tuaj për vite me radhë. Të gjitha enët e këtij seti pastrohen lehtësisht në enëlarëse duke e bërë pastrimin shumë të lehtë dhe duke ju kursyer kohë në kuzhinë.

Veshja përbëhet prej 5 shtresave, prej të cilave 3 janë në bazë dhe 5 në veshje të tiganit. Kjo nënkupton se veshja është shumë e trashë, por ne nuk jemi ndalur me kaq. Për ta bërë edhe më të fuqishme, kemi shtuar grimca titani dhe guri, të cilat e përforcojnë veshjen edhe më shumë.

 

Smalti, materiali legjendar i shumëpërdorur

Smalti është një material shumë cilësor, i cili është përdorur në enë për dekada me radhë, për shkak të vetive të shkëlqyera që ka:

 • Është i fortë, por i lëmuar dhe ka sipërfaqe jo-poroze
 • Është rezistent ndaj kimikateve
 • Është 100% i riciklueshëm
 • I qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve
 • Ngjyrë e cila zgjatë shumë
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk digjet
Set i enëve Legend (7 pjesë)

Seti që plotëson çdo kuzhinë

Ky set legjendar përmban të gjitha enët dhe akesorët kryesorë që do t’ju duhen për gatime të përditshme. Thënë shkurt, ky set kombinon enët që do t’i përdorni për çdo shujtë e për çdo ditë.

 • Një tenxhere (20cm)
 • Një tenxhere (24cm)
 • Një tepsi rrumbullake (28cm)
 • Një tigan fërgimi (24cm)
 • Një tigan fërgimi (24cm)
 • Një tigan fërgimi (28cm)
 • Një tigan për salca (16cm)
 • Një kapak (24cm)
 • Një kapak (24cm)
 • Një kapak (28cm)
Set i enëve Legend (7 pjesë)
Informata shtesë
 • Një tenxhere (20cm)
 • Një tenxhere (24cm)
 • Një tepsi rrumbullake (28cm)
 • Një tigan fërgimi (24cm)
 • Një tigan fërgimi (24cm)
 • Një tigan fërgimi për pallaqinka (24cm)
 • Një tigan për salca (16cm)
 • Një kapak (24cm)
 • Një kapak (24cm)
 • Një kapak (28cm)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star