Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothi me Banane, molle dhe rrush

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 banane
  • 1 mollë
  • disa kokra rrush
  • ujë ose qumesht sipas dëshirës
Përgatitja:
Pregatitja e smothit është shumë e thjeshtë. Lani dhe pastroni të gjithë përbërësit, me pas coptoni ato në copa të vogla dhe vendosini në gotën e madhe ose të vogël në bazë të sasi që ju do të përdorni. Ju mund të shtoni një sasi të vogël uji ose qumësht.

Author : K.Z