Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BASHKOHU EDHE TI NË CLUB 5*

Zbulo përfitimet ekskluzive me programin tonë të besnikërisë, i krijuar vetëm për ju!

0800 100 40

SHPËRBLIMET E CLUB 5*

KUPONË FALAS + DHURATË FALAS + EDHE MË SHUMË!

Në Club 5* gjithmonë do të ndiheni të vlerësuar! Sa më shumë të bleni aq më shumë do të kurseni.

DHURATË
MIRËSEARDHJE

OFERTA
SPECIALE

KUPONË
KURSIMI

SURPRIZË
PËR DITËLINDJE

TRANSPORT
FALAS

ÇASJE PARA
TË GJITHËVE
NE ÇDO KAMPANJË

SVG Image 1
SVG Image 1

VËMENDJE:

  • Kuponët e Club 5* nuk mund të shfrytëzohen gjatë kampanjave me zbritje të dyfishta (zbritje mbi zbritje).
  • Kuponi në vlerë 5€ mund të shfrytëzohet në blerje mbi 50€
  • Kuponi në vlerë 10€ mund të shfrytëzohet në blerje mbi 100€
  • Një kupon për transport falas mund të përdoret vetëm një herë
  • Vetëm një kupon mund të përdoret për një blerje dhe vlen 90 ditë nga dita e antarësimit për anëtarët Premium, ndërsa për anëtarët Exclusive, vlen 24 muaj.

Pyetjet e shpeshta:

1. Çfarë është Club5*?
+

Club5* është program i besnikërisë i cili shpërblen klientët e anëtarësuar për mbështetjen e tyre të vazhdueshme duke ofruar benefite ekskluzive, shpërblime, dhurata dhe zbritje speciale në produktet më të kërkuara.

2. Çfarë të dhënash duhet të kem që të regjistrohem në Club5*?
+

Për t'u regjistruar në Club5*, thjesht jepni të dhënat tuaja bazike personale si emri, mbiemri, emaili, numri i telefonit dhe adresa. Poashtu, ju mund të zgjedhni që të informoheni të parët përmes SMS, EMAIL apo përmes NUMRIT TE TELEFONIT në lidhje me kampanja të ndryshme, zbritje ekskluzive dhe oferta të personalizuara.

3.Sa zgjat anëtarësimi në Club5*?
+

Zgjatja e anëtarësisë në Club5* varet nga lloji që ju zgjedhni të anëtarësoheni. Programi i besnikërisë Club5* ka dy lloje të anëtarësisë:

  • Anëtarësimi Premium zgjat 1 Vit
  • Anëtarësimi Exclusive zgjat 2 Vite
4. Si mund të vërtetoj anëtarësinë time në Club5 në dyqan ose online?
+

Anëtarësimin tuaj në Club5* mund ta vërtetoni në dy mënyra:

  • ONLINE: Kur blini produktet tona përmes webfaqes, në shportën e blerjes klikoni mbi opsionin “Tashmë jeni anëtar i Club5” dhe shkruani ID-në tuaj në atë fushë.
  • DYQANE: Nëse blini në dyqanet tona, vetëm ia tregoni stafit ID e anëtarësisë. ID-në e anëtarësisë tuaj do t’a pranoni përmes SMS dhe e-mail një javë pasi të anëtarësoheni.
5. Çfarë nëse unë e humbas ID-në time të anëtarësimit në Club5*?
+

Mos u shqetëso! Mund të kërkoni lehtësisht një ridërgim të ID-së tuaj digjitale me SMS ose email përmes numrit kontaktues në faqen tonë të internetit ose shërbimit ndaj klientit.

6. Nëse anëtarësimi në Club5* më ka skaduar, a mund të ri-anëtarësohem?
+

Po, nëse anëtarësimi juaj në Club5* ka skaduar, mund të ri-anëtarësoheni lehtësisht dhe t'i bashkoheni sërish programit tonë të besnikërisë. Si shenjë vlerësimi, ne ofrojmë një çmim të veçantë ri- anëtarësimi së bashku me një dhuratë falas.

7. Pse keni kaluar në sistemin pa kartela fizike të Club5*?
+

Ne në Club 5* jemi të vetëdijshëm për përgjegjësinë që brendi ynë ka në ruajtjen e mjedisit. Ne duam të bëhemi një brend të cilit mund t’i besoni, një brend që frymëzon dhe që kontribuon që bota të jetë një vend më i mirë. Andaj, jemi krenarë për hapat që kemi ndërmarrë së fundmi për ta ruajtur mjedisin – sistemi pa kartela fizike. Duke digjitalizuar kartelat, ne do të shmangim prodhimin e 1,500,000 kartelave plastike për vit. Me fjalë të tjera, ne do të sigurohemi që në planetin tonë të ketë 7500kg më pak plastikë.

Kujdesi i veqante