Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Frutat dhe Perimet Sezonale

Të gjithë ne e dijmë që frutat dhe perimet janë shumë të mira për ne dhe shumë më shumë kur ato konsumohen në sezonën e tyre të vërtetë. Të vjelura kur kanë kohën natyrale të pjekjes, prodhimet sezonale kanë më shumë nutricion dhe një shije që thjeshtë nuk mund t'i rezistosh. Nuk jeni i sigurtë se me çfarë frutash ose perimesh do ta bëni lëngun tuaj? Grafika jonë do t'ju ndihmojë të bëni lëngun tuaj të preferuar dhe në kohën e duhur gjatë gjithë vitit!

  JAN SHK MAR PRI MAJ QER KOR GUS SHT TET NEN DHJ
Molla              
Kivi              
Boronica                  
Manaferra                    
Portokalli                
Ananasi                  
Shalqini                
Shega                
Kumbulla                      
Mjedra                    
Boronica e kuqe                    
Rrushi                    
Limoni                  
Dredhëza                    
Qershia                    
Bananet                  
Domatja                
Trangujt                  
Spinaqi                  
Karrota            
Panxhari            
Rubarb                  
Lakra              
Brokoli                
Rrepka