Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Grirëse elektrike Joy Pro

Photo
Video
-50%

E vogël, por e fuqishme, kjo grirëse ju mundëson t’i copëtoni përbërësit shpejt, lehtë dhe me më pak rrëmujë në kuzhinë. Ka fuqi 200W, një thikë me 2 tehe, një thikë me 4 tehe dhe aksesorin për rrahjen apo përzierjen e masave. Ka 360ml kapacitet për grirje dhe 600ml kapacitet në përgjithësi.

OFERTAT E KORRIKUT!
Grirëse elektrike Joy Pro

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 19,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

E vogël, por e fuqishme, kjo grirëse ju mundëson t’i copëtoni përbërësit shpejt, lehtë dhe me më pak rrëmujë në kuzhinë. Ka fuqi 200W, një thikë me 2 tehe, një thikë me 4 tehe dhe aksesorin për rrahjen apo përzierjen e masave. Ka 360ml kapacitet për grirje dhe 600ml kapacitet në përgjithësi.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni shujtat më shpejt e më lehtë me këtë grirëse praktike

Lehtësojeni procesin e grirjes dhe shmangni rrëmujën në kuzhinë, duke përdorur këtë grirëse elektrike dhe kompakte. Mund të duket e vogël, por është mjaft e fuqishme sa për të përballuar një sërë detyrash në kuzhinë. Grini shpejt dhe lehtë hudhra, qepë, bimë të ndryshme, fruta, arra, lajthi, badem dhe jo vetëm. Ka motor me fuqi 200W dhe tehe prej çeliku inox.

Grirëse Joy Pro

Operim me një dorë dhe 3 aksesorë

Kjo pajisje është aq kompakte dhe praktike, saqë s’keni nevojë ta përdorni dërrasën për prerje dhe thikat apo mjetet tjerë për grirje. Funksionin me një operim – thjesht shtypni butonin në pjesën e sipërme të pajisje. Ka 3 aksesorë, dhe ju mund të përdorni thikën me 2 ose 4 tehe, varësisht se çka do të grini apo copëtoni:

 • Thikë me 2 tehe prej çeliku inox;
 • Thikë me 4 tehe prej çeliku inox;
 • Aksesori për rrahje / përzierje.
 • Grirëse Joy Pro

  Mund ta përdorni me një dorë

 • Grirëse Joy Pro

  Aksesor për rrahje

 • Grirëse Joy Pro

  Thikë me 4 tehe

 • Grirëse Joy Pro

  Thikë me 2 tehe

Një pajisje praktike, e nevojshme për çdo kuzhinë

Grirësja ka 360ml kapacitet për grirje dhe 600ml kapacitet në përgjithësi. Është shumëfunksionale dhe mund të përdoret për punë të ndryshme në kuzhinë: për të grirë arra apo badem për një smoothie të shijshëm në mëngjes, për të copëtuar perime të ndryshme për drekë, apo për të grirë hudhra për t’i shtuar më shumë shije shujtës suaj të darkës.

 • Grirëse Joy Pro

  Grirje

 • Grirëse Joy Pro

  Rrahje / përzierje

 • Grirëse Joy Pro

  Copëtim

 • Grirëse Joy Pro

  Pure

Materiale cilësore

DGrirësja Joy Pro është punuar me materiale të sigurta – ena është punuar nga plastika pa BPA, kurse tehet prej çeliku inox. Ena dhe të gjithë aksesorët mund të lahen në enëlarëse.

Kjo grirëse është shumëfunksionale dhe e qëndrueshme. Po ashtu ka një dizajn kompakt që lehtësisht përshtatet edhe në kuzhinat më të vogla.

Grirëse Joy Pro
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Voltage: 220V - 240V; Frequency: 50Hz/60Hz; Power: 200W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star