Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Prime

Photo
Video
-20%

Friteza pa vaj Prime iu mundëson të gatuani laramani pjatash pa vaj. Shporta ka kapacitet 4.4L kohëmatës deri në 60 minuta, dhe kontroll të temperaturës 80 deri në 200 gradë. Poashtu, shporta ka veshje rezistente ndaj ngjitjes dhe pastrohet lehtë. Këto veçori ua mundësojnë lehtësinë në gatim dhe ushqyerje të shëndetshme.

OFERTAT E KORRIKUT!
Air Fryer Prime

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 79,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Friteza pa vaj Prime iu mundëson të gatuani laramani pjatash pa vaj. Shporta ka kapacitet 4.4L kohëmatës deri në 60 minuta, dhe kontroll të temperaturës 80 deri në 200 gradë. Poashtu, shporta ka veshje rezistente ndaj ngjitjes dhe pastrohet lehtë. Këto veçori ua mundësojnë lehtësinë në gatim dhe ushqyerje të shëndetshme.

Më shumë
Përshkrimi

Elegancë, Shije, dhe Shëndet

Me fritezën pa vaj prime, gatimi i shëndetshëm nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë. Përdorni kontrollin e saktë të temperaturës dhe kohëmatësin për të krijuar pjata të mrekullueshme pa mundim. Pastrimi? Të gjitha pjesët janë të sigurta për larje në enëlarëse. Nga festat familjare te takimet me miqtë, friteza pa vaj prime është shoqëruesi juaj i besueshëm në çdo ngjarje. Zbuloni kënaqësinë e të gatuarit me një pajisje që nuk vetëm që përmirëson shijet, por edhe ruan shëndetin tuaj e më të dashurve tuaj!

Fritezë pa vaj, Star

Gatimi I Shëndetshëm.

Në kohërat kur shëndeti dhe shijet janë në qendër të vëmendjes, friteza pa vaj Prime nxit një stil jetese më të shëndetshëm. Kjo fritezë ofron një metodë të lehtë për të përgatitur ushqime të shijshme dhe krokante pa përdorur vaj. Kombinimi i teknologjisë së avancuar dhe dizajnit të sofistikuar e bën fritezën Prime një aset për çdo kuzhinë dhe gatim.

 

Përdorimi I fritezës Prime 

Përdorimi i Prime shtrihet në çdo ambient kuzhine. Ju mund të pregadisni biftek, vezë, patate, mish pule, pjekurina të ëmbëa, meze, dhe gatime të tjera me pak ose aspak vaj.

 

Temperaturë e lartë, për ushqime krokante

Qarkullimi ciklonik i ajrit super të nxehtë bën që ushqimi të piqet njësoj dhe të jetë krokant nga jashtë e i lëngshëm nga brenda. E mira tjetër është se kjo fritezë ngrohet më shpejt se furrat e zakonshme. Temperaturën mund t’ia caktoni nga 80 deri në 200 °C

Fritezë pa vaj, Star

Ruani shëndetin, dhe jetoni gjatë!

Prania e një friteze pa vaj në kuzhinën tuaj simbolizon një angazhim ndaj një jetese të shëndetshme. Kjo pajisje nuk është vetëm për gatim; ajo është një shprehje e dashurisë që keni për veten dhe për të dashurit tuaj, duke ua mundësuar që të kujdeseni për shëndetin e tyre në mënyrën më të mirë të mundshme.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star