Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mirë se erdhët në kuzhinën më të mire në botë:

Kuzhina e shtëpisë suaj

Lumturoni jetën tuaj me ushqimet e mrekullueshme të pregaditura në shtëpi me Delimano!

A dashuroni ju çdo gjë që lidhet me ushqimin? E dashuroni erën, ngjyrën, përmbajtjen dhe veçanërisht gatimin? Ne në Delimano ndajmë më ju entusiasmin. Për ne, ushqimi është festë për jetënmagjia e kuzhinës e qon imagjinatën tonë në vende ku asgjë nuk duket e parealizueshme. Ne besojmë që kuzhina e shtëpisë suaj është vendi ku ushqimi më i mire lind. Çdo ushqim I pregaditur në shtëpi nga recetat e gjyshes, me pasion dhe veçanërisht me dashuri është e pakrahasueshme ndaj çdo ushqimi të vlerësuar lartë të restoranteve më të mira.

Çfarë kemi ne të përbashkët? Pasionin për pregaditjen e ushqimeve

Ne në Delimano e kuptojmë pasionin e papërshkruashëm për pregaditjen e ushqimeve prandaj ne japim maksimumin që të ju ofrojmë çdo gjë që ju duhet, dëshironi dhe kërkoni për pregadijen e ushqimeve në ditët e zakonshme dhe në ditët e veçanta kur doni të pregadisni gjëra të veçanta.
 
Ky është tregimi jonë.

Si filloi çdo gjë

Në vitin 2010

Storia jonë ka filluar në vitin 2010, kur ne erdhëm me idenë për të prodhuar enë kuzhine me kualitet të lartë për pregaditje të ushqimeve më të shëndetshme të përbëra nga materiet natyrale.

Në fillim ne erdhëm me idenë për të pasur linjë kuzhine nga keramike por me shumë entusiasëm dhe dashuri, ne kemi mbledhur dëshirat dhe kërkesat e konsumatorëve tanë dhe kemi linjat tona shumë e më shumë duke krijuar shumë llojllojshmëri produktesh për kuzhinë.

Sot ne ofrojmë më shumë se 100 produkte. Dhe shumnë të tjera janë në process e sipër.

Delimano sot

Sot, Delimano qëndron I fokusuar tek konsumatorët, në dëshirat tuaja dhe në pasionin e papërshkrueshëm ndaj pregaditjes së ushqimeve..

Qëllimi jonë është të jemi brendi premium për produktet e kuzhinës në Europë dhe të ofrojmë produkte të dizajnuara mirë, me teknologji të avansuar, inovative dhe kreative, të dizajnuara për të ofruar experience të shëndetshme dhe të shishme të gatimit.

Ose me një fjalë: Ne jemi këtu për të prodhuar produktet më të mira për jetë aktive dhe të shëndetshme.

Ne e themi dhe vërtet e mendojmë kështu.

Delimano: Brendi Inovativ dhe caktues i trendit

Roli I gatimit në shtëpi ka ndryshuar drastikisht në dekadën e fundit: përderisa ditët e jetës së njerëzve po bëhen çdo herë e më të mbushura me punë , gjithashtu komoditeti është mbret i ditëve të sotme. Paralelisht ka ngritje në dëshirën për të gatuar në shtëpi dhe për të kthyer kuzhinën në kënd argëtimi duke gatuar pjata që impresjonojnë mysafirët tanë njëkohësisht pjata të shëndetshme. Zgjidhja për të dyja trended? Teknologjia, patjeter.

Ne në Delimano nuk kursejmë asë shpenzim kur bëhet fjala për të zhvilluar idetë e reja për inovacion në enët e gatimit.

Ekspertët tanë të enëve të gatimit ofrojnë zgjidhje dhe dizajne komplekse për enët tona, inovacione që janë të veçanta në botë.

Triologjia Delimano: Zgjidhje Unike e Gatimit

Triologjia Delimano ėshtė inovacion I joni pėr tė definuar menyrėn e veēantė tė gatimit dhe pėr tė ju ofruar konsumatorėve tanė eksperiencėn mė tė shėndetshme tė gatimit. Tenxherja triologji ėshtė e prodhuar nga alumini dhe nga veshja qeramike me 9 vrima revulucionota qė mundėsojnė ajrin e nxehtė tė qarkulloj posht kapakut. Ajri I nxehtė qarkullon rreth ushtimit pėr tė sigurar njė gatim perfekt.

Nė kėtė mėnyrė ushqimi juaj mund tė gatuhet me njė pike vaji dhe mė shpejtė se me ēdo metodė tjetėr.

Vėrtetė njė shpikje mahnitėse qė ju duhet ta provoni.

Delimano- Paisjet e vogla shtėpiake – Ne gjejmė zgjidhje pėr ēdo kuzhinė

Ne e dime qė ēdo shef kuzhine I dashuron paisjet e mrekullueshme tė kuzhinės. Prandaj ne investojmė pėrkujdes tė veēantė pėr tė prodhuar paisje kuzhine tė mrekullueshme qė pėrdoren nė pėrditshmeri nė kuzhinė dhe nė raste tė veēanta.

Ne jemi tė vendosur tė krijojmė linjė pėr paisjet e vogla shtėpiake qė ju mund tė gjeni ēdo llooj paisje qė ju keni menduar se ju nevoitet- ose ju keni dėshiruar ta keni.

Ēdo gjė qė ju duhet pėr tė pregaditur, gatuar, ruajtur dhe shijuar ushqimin - Delimano i ka tė gjitha, tani dhe me shumė ngjyra tė bukura!

Asnjėherė nė kuzhinė nuk ka mjaftusheėm gjėra. Prerėse buke e bukur ngjyrė jeshile, mbulesė tavoline atraktive ose tigan i pallaqinkave me ngjyrė tė kuqe - me produktet tona kuzhina juaj nuk do tė duket asnjėherė e mėrzitshme.

Me linjėn tone shumė ngjyrėshe tė gatimit ju mezi do prisni dhe do tė numėroni minutat deri sa tė bijė koha tė pregaditni njė mėngjes, drake ose darkė.

Me Delimano, gatimi ėshtė festė!

Shkelni nė botėn e kėnaqėsisė sė gatimit!

Ne nė Delimano jemi tė dhėnė pas gatimit. Ne duam tė ndajmė idetė e gatimit, recetat dhe idetė pėr tė servuar (dhe patjeter tė hamė)… Por mbi tė gjitha fokusi jonė ėshtė I njejtė: ne krijojmė zgjidhje pėr tė sjellur kėnaqėsi nė gatim.

Pas themelimit dhe zhvillimit tė suksesshėm, ne mburremi tė themi se kemi menaxhuar tė ndėrtojmė linjė tė tėrė tė produkteve tė kuzhinės qė ju nevojiten pėr:

  • pėrgaditje
  • gatim
  • servim tė ushqimit

Shfletoni kėtu koleksionet e produkteve tona:

Pra, kjo ėshtė storia jonė

Nëse vizitoni dyqanet tona, të jeni të sigurtë që do përballeni me një mikpritje të jashtëzakonshme, dhe kur telefononi ekipin tonë në 038 244 644 91 ku ju do të merrni këshilla dhe shërbime të mrekullueshme - ekipi jonë për për përkujdesin ndaj konsumatorëve i njeh produktet tona deri në detaje!

Ne shpresojmë që ju do të kënaqeni me blerjet e produkteve tona dhe do ti dashuroni produktet ashtu si ne.

Urojmë të ju mirëpresim së shpejti në dyqanet tona.

I juaji, ekipi Delimano Kosova