• Dërgesa me postë të shpejtë
 • Në të gjithë Kosovën
 • 100% blerje të sigurta
 • Delimano Blenderi 3 në 1Delimano Blenderi 3 në 1
  -50%

  Delimano Blenderi 3 në 1

  Një paisje e vetem e cila është ideale për të përzier, për të miksuar, për të bërë pure dhe për të coptuar.

  Çmimi i rregullt: 59,90 EUR

  Çmimi: 29,90 EUR

  Më shumë

  Delimano Blenderi 3 në 1

  Një paisje e vetem e cila është ideale për të përzier, për të miksuar, për të bërë pure dhe për të coptuar.

  Më shumë
 • Tava Stone Legend me veshje guriTava Stone Legend me veshje guri
  MIKSER FALAS

  Tava Stone Legend me veshje guri

  Me blerjen e Tavës Stone Legend Round Mould, ju fitoni dhuratë falas - Mikser Dore Delimano Clarity

  Çmimi: 29,90 EUR

  Më shumë

  Tava Stone Legend me veshje guri

  Me blerjen e Tavës Stone Legend Round Mould, ju fitoni dhuratë falas - Mikser Dore Delimano Clarity

  Më shumë
 • Nutribullet XXLNutribullet XXL
  12 KËSTE

  Nutribullet™ XXL

  Ndryshoni edhe ju jetën tuaj për më të mirën e mundshme.

  Paguaj me këste për vetëm 10€ në muaj.

  Çmimi i rregullt: 119,90 EUR

  Çmimi për Club5: 109,90 EUR

  Më shumë

  Nutribullet™ XXL

  Ndryshoni edhe ju jetën tuaj për më të mirën e mundshme.

  Paguaj me këste për vetëm 10€ në muaj.

  Më shumë
 • Trio Set Stone LegendTrio Set Stone Legend
  34% ZBRITJE

  Trio Set Stone Legend

  Seti pëfshin: Tenxhere te ceket Stone Legend, Tigan 24 cm dhe Tigan 28cm Stone Legend

  Çmimi i rregullt: 74,70 EUR

  Çmimi: 49,30 EUR

  Më shumë

  Trio Set Stone Legend

  Seti pëfshin: Tenxhere te ceket Stone Legend, Tigan 24 cm dhe Tigan 28cm Stone Legend

  Më shumë
 • Dhurate me Club5Dhurate me Club5
  DHURATË

  Për çdo antarësim dhe ri-antarësim në Club5

  Më shumë

  Për çdo antarësim dhe ri-antarësim në Club5

  Më shumë
 • Pajisje për zierje vezëshPajisje për zierje vezësh
  -50%

  Për zierje vezësh

  PAJISJE E RE! Tani, vetëm €29.80 €14.90!

  Më shumë

  Për zierje vezësh

  PAJISJE E RE! Tani, vetëm €29.80 €14.90!

  Më shumë

  Video Shiko të gjitha videot

  Delimano Stone Legend Round Mould + Dhuratë

  Nje enë e vetme e cila do ti zëvendësoj të gjitha tenxheret dhe tiganët e gërvishtur, Stone Legend nga Delimano.

  Shiko më shumë

  NutriBullet

  Mëso të pregatitësh Smoothie te shëndetshme dhe të shijshme!

  Shiko më shumë

  • Pagesa pas pranimit të porosisë
   Pagesa kryhet vetëm kur pranoni porosinë tuaj. Ne ju garantojmë sigurinë e plotë të të dhënave tuaja.
  • Transport në të gjithë Kosovën
   Ne sjellim dërgesat direkt në shtëpinë tuaj në të gjitha qytetet e Kosovës. Ju paguani vetëm pas pranimit të porosisë tuaj.
  • Na telefononi

   Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 99

  • Pagesa 100% të sigurta
   Ju mund të jeni plotësisht të sigurtë për pagesat e bëra në faqet tona. Ne mbrojmë të dhënat tuaja, dhe respektojnë privatësinë tuaj.

  Delimano - brend lider në paisjet e kuzhinës me cilësi të lartë

  Delimano eshte njera nder brendet lidere ne paisjet e kuzhines! Këtu ju mund të gjeni një shumëllojshmëri enësh dhe paisje per lehtesim ne gatim si: Tiganë për skuqje, krepa, petulla, mish, etj Tenxhere për zierje makaronash, pregatitje te gjellrave. Tepsi për pjekje ne furrë.Tava për grillë 'skarë' Pajisje elektrike dhe aksesore për kuzhinën tuaj Rubinet Elektrik Blendera Nutribullet Aksesore kuzhine Fussion Juicer po ashtu edhe receta te shijme per pregatitje
  Abonohu në të rejat tona

  Telefono tani

  Për dërgesa, anulime të porosive, garanci, reklamacione dhe ankesa ju lutem na telefononi në: 038 244 644 99