Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Star

Photo
Video
-30%

Jeni adhurues të ushqimeve të fërguara, por nuk guxoni t’i hani për shkak të yndyrës së tepërt? Friteza pa vaj Star është zgjidhja për ju! Përgatisni dhe shijoni ushqimet që keni dashur gjithmonë, pa vaj, pa faj, por me fuqinë e ajrit të nxehtë! Përgatisni pomfritë, mishëra të ndryshme e madje edhe ëmblësira! Friteza ka kapacitet 3.5l, fuqi 1350W, kohëmatës deri në 30 minuta dhe temperaturë nga 80 deri në 200 °C. Po ashtu, shporta ka veshje rezistente ndaj ngjitjes dhe pastrohet më lehtë.

OFERTAT E KORRIKUT!
Air Fryer Star

Çmimi i rregullt: Nga 99,90 € Nga


Çmimi special: Nga 69,93 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Jeni adhurues të ushqimeve të fërguara, por nuk guxoni t’i hani për shkak të yndyrës së tepërt? Friteza pa vaj Star është zgjidhja për ju! Përgatisni dhe shijoni ushqimet që keni dashur gjithmonë, pa vaj, pa faj, por me fuqinë e ajrit të nxehtë! Përgatisni pomfritë, mishëra të ndryshme e madje edhe ëmblësira! Friteza ka kapacitet 3.5l, fuqi 1350W, kohëmatës deri në 30 minuta dhe temperaturë nga 80 deri në 200 °C. Po ashtu, shporta ka veshje rezistente ndaj ngjitjes dhe pastrohet më lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Pa vaj, pa faj – cili është sekreti?

Njihuni me Fritezën pa vaj, Star – padyshim, ylli i çdo kuzhine! Kjo pajisje inovative ju mundëson atë që s’e keni menduar më parë: t’i hani ushqimet e preferuara pa vaj dhe pa u ndi në faj! Pomfritë, file fule, file peshku, biftek, krahë pule, nuggets e shumë ushqime të tjera, mund t’i përgatisni me pak ose aspak vaj. Sekreti qëndron te ajri i nxehtë, i cili mundëson që ushqimet tuaja të fërgohen në mënyrë më të shëndetshme dhe të jenë krokante në të njejtën kohë!

Fritezë pa vaj, Star

E mjaftueshme për shujta familjare

Friteza Star ka kohëmatës deri në 30 minuta, temperaturë nga 80 deri në 200°C dhe shportë 3.5L – e mjaftueshme për një shujtë familjare. Shporta ka tabakë të ndashëm, për përdorim sa më të lehtë dhe grumbullimin e yndyrës. Vetëm mbusheni me ushqimet e preferuara, caktoni kohën dhe temperaturën, dhe pas pak minutash do të keni gati një shujtë krokante dhe të shijshme. Të përdorni Fritezën pa vaj Star, është më e sigurtë, më e përshtatshme dhe më efikase se fritezat e thella tradicionale. Por mbi të gjitha, është më e shëndetshme!

Fritezë pa vaj, Star

Lehtë, shpejt dhe shijshëm

Me këtë fritezë lehtë dhe shpejt mund t’i përgatisni ushqimet e fërguara e të preferuara, veçse në një version më të shëndetshëm. Patate të skuqura, toptha mozzarella, file pule, pesh, mish i kuq – të gjitha këto dhe më tepër, mund t’i përgatisni me pak ose aspak vaj! Po ashtu, ju mund ta përdorni fritezën edhe për të pjekur mafina, kifle të vogla dhe pjekurina të ngjashme.

 • Fritezë pa vaj, Star

  Biftek

 • Fritezë pa vaj, Star

  Paragjella

 • Fritezë pa vaj, Star

  Pjekurina të ëmbla

 • Fritezë pa vaj, Star

  Meze

Temperaturë e lartë, për ushqime krokante

Qarkullimi ciklonik i ajrit super të nxehtë bën që ushqimi të piqet njësoj dhe të jetë krokant nga jashtë e i lëngshëm nga brenda. E mira tjetër është se kjo fritezë ngrohet më shpejt se furrat e zakonshme. Temperaturën mund t’ia caktoni nga 80 deri në 200 °C.

Fritezë pa vaj, Star

E lehtë dhe e sigurtë për t’u përdorur

Kjo fritezë përdoret fare lehtë, meqë përmban dy fusha:

 • opsioni për vendosjen e kohëmatësit;
 • opsioni për vendosjen e temperaturës.

 

 • Fritezë pa vaj, Star

  Vendosni përbërësit

 • Fritezë pa vaj, Star

  Caktoni kohën dhe temperaturën

 • Fritezë pa vaj, Star

  Pritni për sinjalin e fritezës dhe shërbejeni

Ushqimi nuk ngjitet, shporta pastrohet lehtë

Shporta dhe tabaku i fritezës STAR kanë veshje jo-ngjitëse, andaj edhe ushqimi nuk ngjitet në sipërfaqe. Në këtë mënyrë, pastrohen fare lehtë. Po ashtu, shporta dhe tabaku i ndashëm mund të lahen edhe në enëlarëse.

Fritezë pa vaj, Star

Friteza pa vaj, ndër produktet më të shitura në Delimano!

Bashkohuni me më shumë se 1 milionë përdorues të fritezave pa vaj nga Delimano dhe krijoni një rutinë ushqimi me më pak kalori! Ne asnjë dyshim se kjo fritezë kompakte dhe elegante do të bëhet ndër pajisjet e preferuara në kuzhinën tuaj! Friteza STAR është në dispozicion në dy ngjyra: e bardhë dhe e zezë.

Fritezë pa vaj, Star
Informata shtesë

Informata Teknike

 • Fuqia: 1350 W
 • Tensioni: 220-240 V
 • Kapaciteti i shportës: 3.5 L
 • Diameteri i pjatës së poshtme të shportës: 19 cm
 • Kohëmatësi: 0-30 min
 • Temperatura: 80-200 °C
 • Dimensionet e produktit: 33.4 x 26.5 x 30.5 cm
Fritezë pa vaj, Star

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star