Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Master me Furrë

Photo
Video
-32%

Zbuloni një botë të re të gatimit me Air Fryer Master. Ky inovacion i mrekullueshëm sjell shije dhe shëndet në çdo tryezë. Air Fryer Master me furrë kombinon 8 programe të ndryshme gatimi. Kryeni fërgimin, zierjen me ajër, pjekjen dhe shkrirjen në një pajisje të vetme. Kontrolli i saktë i temperaturës ju garanton rezultate perfekte në çdo përdorim. Duke ju ofruar një kapacitet prej 12 L, kjo paisje është më se e mjaftueshme për nevojat e çdo familjeje.

OFERTAT E KORRIKUT!
Air Fryer Master me Furrë

Çmimi i rregullt: 249,90 €


Çmimi special: 169,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Zbuloni një botë të re të gatimit me Air Fryer Master. Ky inovacion i mrekullueshëm sjell shije dhe shëndet në çdo tryezë. Air Fryer Master me furrë kombinon 8 programe të ndryshme gatimi. Kryeni fërgimin, zierjen me ajër, pjekjen dhe shkrirjen në një pajisje të vetme. Kontrolli i saktë i temperaturës ju garanton rezultate perfekte në çdo përdorim. Duke ju ofruar një kapacitet prej 12 L, kjo paisje është më se e mjaftueshme për nevojat e çdo familjeje.

Më shumë
Përshkrimi

Shijo GATIMIN pa MUNDIM!

Me Air Fryer Master gatimi nuk është vetëm një nevojë, por një eksperiencë magjike dhe pa shumë mund. Harroni përgatitjet e lodhshme dhe të zgjatura. Bashkohuni në familjen e madhe në botën e gatimeve të shëndetshme, të lehta dhe të shijshme. Nga ëmbëlsirat krokante e deri te vaktet e ngrohta, le të jetë friteza Master dora juaj e djathtë në kuzhinë.

Fritezë pa vaj, Star

Teknologjia e Ajrit të Nxehtë

Pajisja që ju prezantojmë funksionon duke qarkulluar ajër të nxehtë, temperatura e të cilit mund të rregullohet dhe rritet jashtëzakonisht shpejt. I përshtatshëm për skuqje ose pjekje të një shumëllojshmërie perimesh dhe mishi deri në një përfundim pa yndyrën e dëmshme që kanë nevojë në skuqësit standard.

Fritezë pa vaj, Star

Specifikat teknike & benefitet

 • 8 programe gatimi të paracaktuara si:
  • skuqja në ajër,
  • zierja në ajër,
  • pjekja,
  • dehidratimi .
 • Dritare e dukshme në derë.
 • Hell Pule (me funksionin rrotullues).
 • 3 shtresa të gatimit, për të plotësuar nevojat e gjithë familjes.
 • Funksioni i mbylljes automatike.
 • Kapaciteti 12L.
 • Fuqia 1800W.
 • Kontrolli i temperaturës 80-200 gradë.
 • Mbrojtje nga mbinxehja.
 • Kohëmatësi deri në 24 orë.

 

Fritezë pa vaj, Star

Aksesorët e Fritezës me Furrë

Aksesorët që vijnë me fritezën me furrë janë:

 • Shportë rrotulluese
 • Raft dehidratues
 • Vegla pune
 • Hell pule
Fritezë pa vaj, Star

Ruani shëndetin, dhe jetoni gjatë!

Prania e një friteze pa vaj në kuzhinën tuaj simbolizon një angazhim ndaj një jetese të shëndetshme. Kjo pajisje nuk është vetëm për gatim; ajo është një shprehje e dashurisë që keni për veten dhe për të dashurit tuaj, duke ua mundësuar që të kujdeseni për shëndetin e tyre në mënyrën më të mirë të mundshme.

Fritezë pa vaj, Star
Informata shtesë

Specifikat teknike & benefitet

 • 8 programe gatimi të paracaktuara si:
  • skuqja në ajër,
  • zierja në ajër,
  • pjekja,
  • dehidratimi .
 • Dritare e dukshme në derë.
 • Hell Pule (me funksionin rrotullues).
 • 3 shtresa të gatimit, për të plotësuar nevojat e gjithë familjes.
 • Funksioni i mbylljes automatike.
 • Kapaciteti 12L.
 • Fuqia 1800W.
 • Kontrolli i temperaturës 80-200 gradë.
 • Mbrojtje nga mbinxehja.
 • Kohëmatësi deri në 24 orë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star