Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Pajisje për zierje vezësh Utile

Photo
Video
-40%

Me ziersin e vezëve Master PRO mund të harroni vezët e thyera dhe të djegura. Me sistemin për ndalje automatike ju mund të gatuani vezë të përsosura! Përgaditni deri në 7 vezë të pjekura në mënyrë perfekte, omletë, vezë të rrahura apo perime dhe oriz, madje edhe sterilizoni biberonin e bebeve. Përfshin bazën elektrike, mbajtësin, pjesën për zierje, enën për avull, pjesen për matje dhe manualin.

OFERTAT E QESHORIT!
Pajisje për zierje vezësh Utile

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 17,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Me ziersin e vezëve Master PRO mund të harroni vezët e thyera dhe të djegura. Me sistemin për ndalje automatike ju mund të gatuani vezë të përsosura! Përgaditni deri në 7 vezë të pjekura në mënyrë perfekte, omletë, vezë të rrahura apo perime dhe oriz, madje edhe sterilizoni biberonin e bebeve. Përfshin bazën elektrike, mbajtësin, pjesën për zierje, enën për avull, pjesen për matje dhe manualin.

Më shumë
Përshkrimi

Për vezë të përkryera & më shumë...

Është fjalia më e mirë për ta përshkruar këtë pajisje të përditshme – Delimano Utile Egg Master PRO. Në esencë pajisje e vogël me avull, me disa pjesë shtesë, që ju mundësojnë të përgaditni lehtë vezë në të gjitha mënyrat që ju imagjinoni. Dhe jo vetëm vezë – provoni perime, oriz dhe drithëra tjera!

I lehtë për t'u përdorur kur jeni në nxitim

Ju vetëm duhet të vendosni çka dëshironi të pregaditni, shtoni përbërësit dhe ujin pastaj ndizeni pajisjen. Pasi të mbarojë pjekjen/zierjen, Delimano Utile Egg Master Pro do të ndalet automatikisht, duke ju mundësuar një mëngjes të përkryer të përgatitur pa stres. I saktë, i lehtë dhe i sigurtë!

Shijoni vezë të shëndetshme dhe pa yndyrë

Pajisja gjeniale Utile Egg Master ju lejon të shijoni vezë të shëndetshme, pa yndyrë në çfardo mënyre që ju dëshironi – qoftë vezë shumë të ziera, të ziera pak, të ziera pa lëvozhgë dhe të pjekura me avull pa pasur nevojë të kujdeseni për to. Pas përfundimit, ato janë të gatshme të servohen direkt në pjatë.

Sistem i mençur që kërkon vetëm t'i shtoni ujë

Pajisje e mençur që kërkon t'a mbushni bazën me ujë për numrin e vezëve që dëshironi t'i gatuani. Me pajisjen përfshihet edhe gota matëse për matjen e lehtë të përbërësve.

Mbajtëse që hiqet ddhe mban deri në 7 vezë

Delimano Utile Egg Master vjen me mbajtëse vezësh që hiqet dhe mban deri në 7 vezë. Me pajisjen përfshihet edhe mbajtësi për pjekje që e bën më të lehtë pjeken e vezëve.

Informata shtesë

Si funksionon?

Befasohuni me vezë të pjekura në mënyrë perfekte

Me Delimano Utile Egg Master, nuk mund të gaboni kur përgadisni vakte të shëndetshme për më të dashurit tuaj - sepse të gjithë i dëshirojmë vezët e gatuara në mënyra të ndryshme. Me Delimano Utile Egg Master Pro, vetëm zgjidhni veprimin e dëshiruarj – për vezë të ziera pak, mesatarisht apo shumë të ziera. Thjesht vendosni vezët në mbajtësin përkatës dhe pastaj shtoni sasinë e nevojshme të ujit duke përdorur gotën matëse të përfshirë në pako. Vezët zihen me avull dhe dalin gjithmonë të ziera në mënyrë perfekte.

Gatuani pa u shqetësuar!

Delimano Utile Egg Master Pro përmban funksione të integruara që pasi vezët të zihen mjaftueshëm, ndalet automatikisht.

Rekomandohet për:

 • individët dhe familjet që dëshirojnë vezë të ziera shumë, pak, apo vezë të rrahura.
 • ata që gjithmonë i djegin vezët apo i pjekin më pak se që dëshirojnë
 • çdokënd që dëshiron një pajisje praktike për pjekjen/zierjen e vezëve
 • ata që janë të zënë për të pregaditur ushqim
 • ata që zgjedhin të jetojnë shëndetshëm

Informata teknike

 • 220-240V, 50H, 360W
 • Kapaciteti: 7 vezë maksimum
 • Ndalje automatike: Po
 • Materiali: plastikë
 • Dimenzionet: 187x160x160mm

Vlerësimet e Konsumatorëve 4 Vlerësim(e)

5

4 vlerësime

4 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Qeqa

www.delimano-ks.com

Delimano utile-Pajisje per zierje vezësh
shume e leht ne perdorim dhe funksionale...

VIOLETA

www.topshop-ks.com

Praktike
Ja vlen me pas ne shtepi

Ramize arifi

www.topshop-ks.com

5
5

bea

www.delimano.sk

bea kosice
som velmi spokojna, vajicka na makko - super, len treba prepichnut vajicka, na tvrdo vynikajuco a na stred tiez.
nemusim nic sledovat a ze to trva dlhsie, mi nevadi, lebo robim medzi tym nieco ine.

4 Produkte