Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Grirëse Brava Chop Chop

Photo
Video

Grirësja Brava Chop Chop është aksesor esencial për çdo kuzhinë. Me të, ju mund t’i copëtoni bimët, perimet, frutat apo arroret shpejt dhe pa elektricitet, vetëm me një shtyrje të thjeshtë. Tehet e kësaj grirëse janë punuar nga çeliku inox dhe kanë 5 forma zig-zage. Ena e grirëses ka kapacitet 100ml..

Grirëse Brava Chop Chop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Grirësja Brava Chop Chop është aksesor esencial për çdo kuzhinë. Me të, ju mund t’i copëtoni bimët, perimet, frutat apo arroret shpejt dhe pa elektricitet, vetëm me një shtyrje të thjeshtë. Tehet e kësaj grirëse janë punuar nga çeliku inox dhe kanë 5 forma zig-zage. Ena e grirëses ka kapacitet 100ml..

Më shumë
Përshkrimi

Grini frutat dhe perimet lehtësisht me grirësen manuale

Copëtoni qepë, hudhra, domate, speca, molla, majdanoz, arrore si dhe fruta e perime të tjera me këtë grirëse praktike! Kjo grirëse është dizajnuar që t’ua lehtësojë punët e përditshme gjatë përgatitjes së ushqimeve. Funksionon pa bateri apo elektricitet, vetëm me një shtyrje të thjeshtë, dhe përbërësit do të jenë gati për shujtat tuaja të shijshme.

Copëtoni përbërësit lehtë, me një shtypje të vetme

Grirësja Chop Chop është aksesor thelbësor për kuzhinën tuaj, të cilën do ta përdorni çdo ditë. Më e mira e kësaj pajisjeje qëndron te lehtësia e përdorimit. Pa kabllo, pa bateri. Thjesht vendoseni mbi dërrasën për prerje dhe filloni të copëtoni me një shtyrje të vetme: më shpejt dhe më sigurtë se me një thikë.

Përgatisni shpejt dhe lehtë përbërësit për supë, sallata, salca apo ndonjë shujtë tjetër.

Kjo grirëse është e përsosur për të copëtuar apo grirë:

 • PERIME: qepë, hudhra, speca, tranguj, domate;
 • FRUTA: molla, dardha, dredhëza, shalqin, pjepër;
 • TË TJERA: Bimë, arrore, vezë të ziera, djathë, çokollatë.

Tehe prej çeliku inox

Grirësja Chop Chop ka tehe me 5 krahë prej çeliku inox dhe plastikës së qëndrueshme. Po ashtu, përmban një brisk të brendshëm të valëzuar, i cili kthehet me secilën lëvizje dhe e copëton ushqimin në forma trekëndëshe. Për më tepër, tehet prej çeliku inox nuk ndryshken dhe janë shumë të qëndrueshëm.

Copëtoni në dërrasë për prerje ose enë

Grirësja Chop Chop ju ofron dy mundësi:

 • Ju mund të copëtoni në bazën e grirëses e cila e mban ushqimin e copëtuar Brenda, pa shkaktuar rrëmujë
 • Ose mund të copëtoni nga grirësja direkt në dërrasën e prerjes.

Kjo grirëse përmban edhe një enë dhe kapak, në mënyrë që ta ruani ushqimin pas copëtimit. Pastrohet lehtë, thjesht lajeni me ujë të ngrohtë dhe detergjent për enë. Ka dizajn kompakt dhe praktik, andaj nuk zë shumë vend në kuzhinën tuaj.

Detajet e produktit

 • Materiali i enës: plastikë (ABS, LDPE, POM, PS)
 • Dimensionet: 7 x 15.5 cm
 • Materiali i teheve: çelik inox 410
 • Kapaciteti max. i enës: 100 ml, kapaciteti që mund të përdoret për grirje: 50-65 ml

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star