Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Supreme

Photo
Video
-23%

Krijoni vakte të shijshme deri në 80% me më pak yndyrë në tryezën tuaj me Fritezën pa Vaj Supreme. Ka kapacitet 6.3L dhe kohëmatës deri në 60 min. Recetat që i keni kërkuar gjithmonë, tash do ti keni gati në kohë shumë më të shkurtër. Shporta ka veshje jo-ngjitëse dhe është e lehtë për pastrim. Kurseni kohën, energjinë dhe kostot me fritezën pa vaj Supreme.

OFERTAT E KORRIKUT!
Air Fryer Supreme

Çmimi i rregullt: 129,90 €


Çmimi special: 99,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

Krijoni vakte të shijshme deri në 80% me më pak yndyrë në tryezën tuaj me Fritezën pa Vaj Supreme. Ka kapacitet 6.3L dhe kohëmatës deri në 60 min. Recetat që i keni kërkuar gjithmonë, tash do ti keni gati në kohë shumë më të shkurtër. Shporta ka veshje jo-ngjitëse dhe është e lehtë për pastrim. Kurseni kohën, energjinë dhe kostot me fritezën pa vaj Supreme.

Më shumë
Përshkrimi

Elegancë, Shije, dhe Shëndet

Friteza Supreme pasqyron një dhuratë të luksit, shëndetit dhe shijes së hollë. Dizajni i Fritezës Supreme projekton një elegancë diskrete dhe cilësi supreme bazuar në trendet globale. Me gjeneratën e fundit të Air Fryer mund të përgatisni ushqime të shëndetshme me 80% më pak yndyrë. Një revolucion i vërtetë në gatimin e shëndetshëm.

Fritezë pa vaj, Star

Teknologjia e Ajrit të Nxehtë

Pajisja që ju prezantojmë funksionon duke qarkulluar ajër të nxehtë, temperatura e të cilit mund të rregullohet dhe rritet jashtëzakonisht shpejt. I përshtatshëm për skuqje ose pjekje të një shumëllojshmërie perimesh dhe mishi deri në një përfundim pa yndyrën e dëmshme që kanë nevojë në skuqësit standard.

Fritezë pa vaj, Star

Dizajni që Përshtatet me çdo Kuzhinë

Një nga elementët e veçanta të kësaj friteze është ekrani LED që ndihmon në menaxhimin e kohës dhe temperaturës me një lehtësi të pamatshme. Friteza Supreme ka një sistem me kohëmatës dhe caktimi të temperaturës që iu mundëson të përshtatni gatimin tuaj sipas dëshirave tuaja! Kjo pajisje është ideale për këdo që kërkon të shijojë ushqime të shijshme pa u shqetësuar për efektet anësore që vijnë nga përdorimi i metodave të gatimit me yndyrë të lartë.

Fritezë pa vaj, Star

Ushqimi nuk ngjitet, shporta pastrohet lehtë

Shporta dhe tabaku i fritezës kanë veshje jo-ngjitëse, andaj edhe ushqimi nuk ngjitet në sipërfaqe. Në këtë mënyrë, pastrohen fare lehtë. Po ashtu, shporta dhe tabaku i ndashëm mund të lahen edhe në enëlarëse.

Fritezë pa vaj, Star

Ruani shëndetin, dhe jetoni gjatë!

Prania e një friteze pa vaj në kuzhinën tuaj simbolizon një angazhim ndaj një jetese të shëndetshme. Kjo pajisje nuk është vetëm për gatim; ajo është një shprehje e dashurisë që keni për veten dhe për të dashurit tuaj, duke ua mundësuar që të kujdeseni për shëndetin e tyre në mënyrën më të mirë të mundshme.

Fritezë pa vaj, Star
Informata shtesë

Specifikat teknike & benefitet:

  • Ekrani LED për mbrotje nga nxehtësia.    
  • Kohëmatësi deri në 60 min.
  • Fuqia 1300W.
  • Kontrolli i temperatures 80 deri në 200gradë.
  • Shporta ushqimore me shtresë jo ngjitëse, e sigurtë për enë-larëse.
  • Kursen energjinë elektrike.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star