KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Spërkatës vaji Brava

Photo
Video
-30%

Spërkatësi për vaj ju mundëson ta shpërndani vajin më lehtë dhe në mënyrë më të barabartë në enët apo ushqimet tuaja. Kjo shishe qelqi funksionon me prekjen e një butoni – thjesht mbusheni me vaj dhe spërkatni gjellërat apo sallatat. Mund të përdoret edhe për uthull, salcë soje apo verë. Kapaciteti: 180ml.

Spërkatës vaji Brava

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 6,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Spërkatësi për vaj ju mundëson ta shpërndani vajin më lehtë dhe në mënyrë më të barabartë në enët apo ushqimet tuaja. Kjo shishe qelqi funksionon me prekjen e një butoni – thjesht mbusheni me vaj dhe spërkatni gjellërat apo sallatat. Mund të përdoret edhe për uthull, salcë soje apo verë. Kapaciteti: 180ml.

Më shumë
Përshkrimi

Spërkatni ushqimin në mënyrë më praktike dhe elegante

Nëse po kërkoni për një spërkatës vaji që duket aq mirë sa edhe funksionon, ne e kemi një të tillë për ju. Ju prezentojmë spërkatësin e vajit Brava, i cili ju mundëson ta shpërndani vajin më lehtë dhe në mënyrë të barabartë në enët apo ushqimet tuaja. Thjesht shtypni grykën në krye të shishes dhe spërkatni me vaj ushqimet e përgatitura. Shishja është e punuar prej qelqi me trashësi 2.8mm, ka kapak prej çeliku inox dhe mbulesë kapaku pa BPA. Është e ripërdorshme dhe ka kapacitet 180ml (15 x 5.5 x 5.5cm).

Spërkatës vaji Brava

I përsosur për të gjitha salcat apo shijet e lëngshme

Ky spërkatës praktik vaji mund të përdoret edhe për salca apo shije tjera të lëngshme.

Pos për vaj, ju mund ta përdorni edhe për:

 • Uthull të zakonshme
 • Uthull molle
 • Verë
 • Salcë soje
 • Ujë
 • Lëngje tjera
Spërkatës vaji Brava

Pasuroni kuzhinën me më shumë se një spërkatës vaji Brava

Ky spërkatës praktik e kthen vajin dhe lëngjet tjera një 'dozë perfekte mjegulle' vetëm me shtypjen e një butoni. Përdoreni:

 • Për t’i spërkatur me vaj tiganët para fërgimit;
 • Për t’i spërkatur me salcë soje ushqimet e ndryshme;
 • Për ta spërkatur me verë biftekun;
 • Për t’i spërkatur me uthull sallatat;
 • Për t’i lyer me vaj tepsitë me vaj.

Kjo shishe praktike ju kursen kohë dhe para në kuzhinë. Sipas përvojës sonë, një nuk është e mjaftueshme. Andaj ju rekomandojmë t’i keni së paku dy në tavolinën e ngrënies, sepse mund t’i përdorni edhe për lëngje tjera.

Spërkatës vaji Brava

Praktik për përdorim të përditshëm në kuzhinë

Spërkatësi i vajit Brava është një aksesor që duhet ta ketë çdo kuzhinë apo tavolinë e ngrënies. Ky spërkatës:

 • Përdoret lehtë, me prekjen e një butoni.
 • Pastrohet lehtë – për ta pastruar, mbusheni me ujë të ngrohtë rubineti dhe shtoni një pikë detergjent enësh. Tundeni lehtë shishen dhe përzierjen ujë-detergjent e spërkatni në lavaman. Për ta shpëlarë, përsëriteni këtë proces vetëm me ujë të ngrohtë. Lëreni të thahet tërësisht para se ta përdorni përsëri.
 • Është i punuar nga qelqi, i cili I jep lëngjeve një shije të pastër, autentike dhe është ideal për nga ana higjienike.
 • Është sigurtë gjatë transportit, sepse ka kapakun që i përshtaten në mënyrë perfekte dhe parandalon spërkatjet apo rrjedhjet gjatë transportit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.