Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Photo
Video
-40%

Njihuni me tepsinë e preferuar të çdo kuzhine! Unike dhe e gjithanshme, kjo tepsi rrumbullake është dizajnuar të përdoret për gatim apo pjekje me më pak vaj. Po ashtu përdorë më pak energji për gatim dhe ka veshje jashtëzakonisht jo-ngjitëse. Veshja PPG Quantanium, rezistente ndaj nxehtësisë, mban brenda lëngjet dhe shijen, ndërsa dorezat prej çeliku inox sigurojnë që ta ngrisni apo mbani lehtë, edhe kur është plot ushqim. Diametri: 28cm.

OFERTAT E KORRIKUT!
Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Çmimi i rregullt: 54,90 €


Çmimi special: 32,94 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Njihuni me tepsinë e preferuar të çdo kuzhine! Unike dhe e gjithanshme, kjo tepsi rrumbullake është dizajnuar të përdoret për gatim apo pjekje me më pak vaj. Po ashtu përdorë më pak energji për gatim dhe ka veshje jashtëzakonisht jo-ngjitëse. Veshja PPG Quantanium, rezistente ndaj nxehtësisë, mban brenda lëngjet dhe shijen, ndërsa dorezat prej çeliku inox sigurojnë që ta ngrisni apo mbani lehtë, edhe kur është plot ushqim. Diametri: 28cm.

Më shumë
Përshkrimi
 • Tepsi rrumbullake Titanium Legend

  Më pak yndyrë

  Fërgoni ushqimet vetëm me një pikë vaj.

 • Tepsi rrumbullake Titanium Legend

  Më pak energji

  Tepsia prej karbon çeliku ngrohet më shpejt dhe në mënyrë të barabartë, e ruan nxehtësinë më gjatë dhe ka deri në 90%* konsum më të ulët të energjisë në pllaka me induksion.

 • Tepsi rrumbullake Titanium Legend

  Nga pllakat në furrë

  Mund të përdoret për pjekje në furrë deri në 230°C, falë dorezës prej çeliku inox.

 • Tepsi rrumbullake Titanium Legend

  Gatim në temperatura të ulëta

  Për rezultate më të mira dhe qëndrueshmëri të produktit, gatuani në temperaturë të ulët dhe mesatare.

 • Tepsi rrumbullake Titanium Legend

  Prodhuar në Spanjë

  Prodhimi lokal në BE zvogëlon gjurmën e karbonit.

 • Tepsi rrumbullake Titanium Legend

  E përshtatshme për të gjitha pllakat

  Kombinimi perfekt i materialeve tradicionale dhe moderne, ju lejon ta përdorni për gatim në të gjitha pllakat.

Ena më e gjithanshme në kuzhinën tuaj

E dizajnuar të funksionojë si tepsi, tigan dhe tenxhere e cekët, kjo enë gatimi ju mundëson të fërgoni dhe piqni ushqime të ndryshme!

Është më e cekët se një tenxhere, por më e lartë se një tigan apo tepsi e zakonshme, andaj është shumëfunksionale. Pra, është perfekte sidomos për recetat që kërkojnë t’i transferoi nga pllaka në furrë, si përgatitje e fundit.

Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Nga pllakat deri në furrë, një enë e vetme

Tepsia Titanium Legend ju mundëson t’i përgatisni recetat e preferuara, përsëri e përsëri. Shija autentike e ushqimeve është e garantuar, falë bërthamës çelik karbon, që siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe veshjes tri-shtresore me grimca titani, e cila e bën enën të fortë dhe rezistente.

Shtresa e sipërme me material smalti, i jep tepsisë pamje premium, me vija të drejta dhe moderne, duke e bërë jashtëzakonisht tërheqëse vizualisht. Ju mund ta përdorni për fërgim, pjekje dhe servim. Në dispozicion në madhësi 28cm.

Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Kombinimi perfekt i materialeve moderne dhe tradicionale

Tepsia rrumbullake Titanium Legend përbëhet prej dy materialeve me cilësi të lartë:

 • Çelik karboni me smalt është material Ii sigurtë dhe i qëndrueshëm, të cilin gjyshërit tanë e kanë përdorur për dekada me radhë. Ky material ngrohet më shpejt dhe në mënyrë më të barabartë, pa pika të nxehta, si dhe e ruan nxehtësinë për një kohë më të gjatë. Veshja e jashtme prej smalti siguron më shumë qëndrueshmëri, rezistencë ndaj korrozionit dhe pamje më tërheqëse.
 • Veshja shumështresore QuanTanium® me bazë uji, e përforcuar me grimca titani, e cila qëndron deri në 25000 cikle testimi të gërryerjes dhe lëshimit të lagështisë. KJo nënkupton se ka veti rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ruan vetitë jo-ngjitëse për vite me radhë.

Si është punuar veshja e tepsisë Titanium Legend?

 1. Veshje smalti

  për ta mbrojtur nga korrozioni dhe njollat.

 2. Bazë prej çelik karboni

  për nxehtësi optimale dhe të barabartë.

 3. Shtresa e parë

  e përforcuar me grimca titani.

 4. Shtresa e mesme

  me veshje përforcuese shtesë.

 5. Shtresa e sipërme

  me veshje me cilësi të lartë, për veti jo-ngjitëse.

1
2
3
4
5
Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Forcë natyrore për performancë të jashtëzakonshme

Titani njihet për vetitë cilësore: anti-korrozion, i fortë dhe i lehtë. Andaj ky metal e bën këtë tigan kaq unik, me veshje jo-ngjitëse, në mënyrë që ju të gatuani me pak vaj.

Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Një surprizë poshtë tepsisë

Në pjesën e poshtme të tepsisë, ne kemi shtuar recetën e gjysheve tona për sufle orizi, në mënyrë që ta keni afër çdo herë kur doni ta lumutroni familjen me ushqim të shijshëm.

Pasi të keni kryer punë, mund ta lani me dorë apo në enëlarëse!

Tepsi rrumbullake Titanium Legend

*Krahasuar me tiganin prej alumini me fund ferromagnetik (krahasimi është bërë në nivelin e fuqisë 7 të pllakës me induksion).

Informata shtesë

Ne mendojmë për mjedisin!

Niveli i konsumit të ujit për prodhimin e enëve tona është 80% më pak se në vitin 2018 dhe 70% e paketimit përbëhet prej materialeve të ricikluara. Bërthama çelik karbon dhe veshja 3-shtresore me janë punuar pa PFOA. Prodhimi lokal në Spanjë zvogëlon gjurmën e karbonit.

Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Specifika teknike

 • Diameteri: 28 cm
 • Trashësia: 1.5 mm
 • Lartësia e murit: 6.8 cm
 • E përshtatshme për të gjitha pllakat, edhe ato me induksion
 • Mund të përdoret në furrë, deri në 230°C
 • Mund të lahet në enëlarëse
 • Materiale jo-toksike, pa PFOA
Tepsi rrumbullake Titanium Legend

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star