Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Peshore kuzhine me enë Joy

Photo
Video
-20%

Pasurojeni kuzhinën me peshoren për ushqime - Delimano Joy! Kjo pajisje 2në1 vjen me një enë të integruar, dhe mund ta përdorni për ta matur peshën dhe vëllimin, me një kapacitet deri në 5 kg ose 1.8 litra. Është e punuar prej çeliku inox dhe ka ekran LCD. Enën e peshores mund ta përdorni edhe ndaras për nevoja të ndryshme në kuzhinë.

OFERTAT E QESHORIT!
Peshore kuzhine me enë Joy

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 23,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Pasurojeni kuzhinën me peshoren për ushqime - Delimano Joy! Kjo pajisje 2në1 vjen me një enë të integruar, dhe mund ta përdorni për ta matur peshën dhe vëllimin, me një kapacitet deri në 5 kg ose 1.8 litra. Është e punuar prej çeliku inox dhe ka ekran LCD. Enën e peshores mund ta përdorni edhe ndaras për nevoja të ndryshme në kuzhinë.

Më shumë
Përshkrimi

Peshore kuzhine 2në1, për t’ua lehtësuar procesin e gatimit

Çdo kuzhinier/e e di sa sa e rëndësishme është një peshore kuzhine. Për ta përgatitur një recetë apo ushqim të shijshmëm, ju duhet edhe ta përdorni masën e caktuar për çdo përbërës. Me peshoren Joy, ju mund ta kryeni lehtësisht këtë punë. Madje, peshorja ka edhe një enë praktike dhe ju nuk keni nevojë të përdorni enë të tjera për t’i peshuar përbërësit.

Ekran LCD dhe mënyra të ndryshme të matjes

Peshorja Joy ka disa veti teknike të dobishme:

  • Kapacitet për matje deri në 5 kg. dhe enë me kapacitet 1.8 litra;
  • Senzor të matjes me saktësi të lartë, që ju mundësoj të matni edhe sasi me kapacitet 1 gram apo 3ml;
  • Butoni i djathtë shërben për ta kthyer peshoren dhe funksionet e saj si tare 
  • Butoni i majtë shërben për ta caktuar llojin e matjes - peshën apo vëllimin;
  • Ka ekran LCD me dritë mbrapa, për t’ju mundësuar ta shihni më qartë masën. Madhësia e ekranit është 58x27mm;
  • Ka një senzor i cili ju tregon kur peshorja është e mbingrakuar ose po i mbaron bateria;
  • Funksionon me dy bateri AAA (bateritë nuk janë të përfshira);
  • Me përmasat 21.5 x 21.5 x 13cm, është mjaft e madhe për nevoja të ndryshme në kuzhinë, por edhe kompakte dhe nuk zë shumë vend në kuzhinë.

Ena mund të përdoret edhe ndaras

Ena matëse e peshores mund të hiqet nga peshorja dhe të përdoret si enë e zakonshme për përzierje. Ka një kapacitet prej 1.8 litrash, e mjaftueshme për gatime të përditshme. Mund ta përdorni për të përgatitur apo përzier sallata, krem për ëmbëlsira apo edhe brum.

Çelik inox, për më shumë qëndrueshmëri

Peshorja dhe ena janë punuar me çelik inox, prandaj janë të qëndrueshme, zgjasin shumë, pastrohen lehtë dhe kanë dizajn elegant.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star