Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Kapak qelqi Titanium Legend

Photo
Video
-40%

I punuar nga qelqi i temperuar dhe me një rreth dhe dorezë prej çeliku inox, ky kapak përshtatet në mënyrë perfekte me enët e linjës Titanium Legend. Po ashtu, mund të përdoret edhe për gatim në furrë, deri në temperaturë 250°C. Jo vetëm që është cilësor, por edhe ka një dizajn të sheshtë dhe tërheqës, që e bënë më praktik. Në dispozicion në 3 madhësi: 20cm, 24cm dhe 28cm.

ZBRITJET E PRILLIT!
Kapak qelqi Titanium Legend

Çmimi i rregullt: Nga 12,90 € Nga


Çmimi special: Nga 7,74 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

I punuar nga qelqi i temperuar dhe me një rreth dhe dorezë prej çeliku inox, ky kapak përshtatet në mënyrë perfekte me enët e linjës Titanium Legend. Po ashtu, mund të përdoret edhe për gatim në furrë, deri në temperaturë 250°C. Jo vetëm që është cilësor, por edhe ka një dizajn të sheshtë dhe tërheqës, që e bënë më praktik. Në dispozicion në 3 madhësi: 20cm, 24cm dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Përfitoni sa më shumë nga enët e gatimit Titanium Legend, duke i kombinuar me këtë kapak qelqi

Nëse tashmë e keni pasuruar kuzhinën me enë gatimi Titanium Legend, shtoni linjës edhe këtë kapak qelqi shumë cilësor. Delimano këtë herë ju sjellë një kapak qelqi më të avancuar, me dizajn të sheshtë, për ruajtje më të lehtë (ka lartësi vetëm 3.2cm). Kapaku i punuar nga xhami i temperuar po ashtu ka një dorezë prej çeliku inox dhe mund të përdoret edhe në furrë (deri në 250°C) nëse e kërkon receta.

Kapak qelqi Titanium Legend

Për ushqime me më shumë shije

Kapakët Titanium Legend janë të përsosur për të ruajtur shijen dhe lëngjet, teksa gatuani ose piqni, si dhe e bëjnë të lehtë fërgimin me avull. Kapaku i xhamit rezistent ndaj nxehtësisë ju lejon të monitoroni ushqimin pa pasur nevojë ta ngrini atë dhe ta pengoni procesin e gatimit. Pra, ju kurseni kohë dhe energji.

Kapak qelqi Titanium Legend

Kapak i fortë, i dizajnuar të zgjasë shumë

Të dizajnuar me kujdes për të plotësuar linjën tonë të enëve të gatimit Titanium Legend, kapaku Titanium mund të përdoret në çdo burim nxehtësie, madje edhe në furrë deri në 250°C. Është rezistent ndaj kimikateve dhe gërvishtjeve, andaj do të mund t’i përdorni për shumë vite. Pas gatimit, mund t'i lani edhe në enëlarëse.

Kapaku Titanium Legend është në dispozicion në tri madhësi:

  • 20 cm
  • 24 cm
  • 28 cm
Informata shtesë

Specifikat teknike

  • Mund të përdoret në furrë deri në 250°C
  • Mund të lahet në enëlarëse
  • Rreth dhe dorezë prej çeliku inox
Kapak qelqi Titanium Legend

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star