Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Blender Dolcevita

Photo
Video

Ky blender elegant me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe kokteje për mysafirë. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe fund me sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Blender Dolcevita
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky blender elegant me fuqi 600W do të shndërrojë frutat apo perimet në smoothie të shijshëm e të shëndetshëm. Jo vetëm kaq, ju mund ta përdorni edhe për të përgatitur salca, lëngje, ushqim bebesh, milkshake dhe masa për supa kremoze apo ushqime tjera. Falë funksionit për thërrmimin e akullit, ju mund të përgatisni edhe kokteje për mysafirë. Ka gotë 1.5L, dy shpejtësi, funksionin turbo dhe fund me sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Më shumë
Përshkrimi

Shijshëm dhe shëndetshëm, me prekjen e një butoni

Zgjedhni fruta apo perime, shtoni dhe përbërësit e preferuar dhe krijoni një smoothie plot vitamina! Por ky blender praktik dhe elegant do t’ju shërbejë edhe për raste të tjera: ju mund të përgatisni salca, lëngje, ushqim për bebe, masa për akullore apo për supë, milkshake, qull për pallaqinka dhe plot receta të tjera!

Gota e fuqishme 1.5 l (me shkallë matëse) dhe katër tehe të mprehta do t’ju mundësojnë të përgatisni receta të shijshme dhe të shëndetshme, me prekjen e një butoni!

Blender Dolcevita

Përgatitni koktelle të shijshme

Nëse doni t’i gostisni mysafirët në shtëpi, ju mund të përgatisni edhe kokteje të freskëta, falë funksionit për thërrmimin e akullit.

Po ashtu ky blender vetë-pastrohet, duke ua bërë jetën edhe më të lehtë. Mbushni gotën me pak ujë të ftohtë ose të vakët, shtoni pak detergjet, përziejni dhe pastaj shpërlajeni. Lini gotën të thahet mirë para përdorimit tjetër.

Blender Dolcevita

Specifikat teknike & benefitet

 • Materiali: qelq, plastikë
 • Fuqia: 600W
 • Gotë 1.5l, me qelq të fortë
 • Katër tehe të mprehta
 • Dy shpejtësi + funksioni turbo
 • Funksioni për thërrmimin e akullit
 • Dizajn elegant dhe praktik
 • Ngjyra: e zezë dhe argjend
 • Fund me sipërfaqe anti-rrëshqitëse
Blender Dolcevita

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star