Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Set 24 pjesësh me lugë, pirunj & thika

Photo
Video

Seti lugë, piru & thika Delimano, me 24 pjesë përmban: 6 lugë, 6 pirunj, 6 thika dhe 6 lugë çaji. Seti është i përbërë nga 18/10 çeliku inox.

OFERTAT E MAJIT!
Set 24 pjesësh me lugë, pirunj & thika
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti lugë, piru & thika Delimano, me 24 pjesë përmban: 6 lugë, 6 pirunj, 6 thika dhe 6 lugë çaji. Seti është i përbërë nga 18/10 çeliku inox.

Më shumë
Përshkrimi

Seti i kuzhinës Delimano me 24 pjesë - kur cilësia takon elegancën

Të gjitha pjesët e setit kanë një dizajn modern me shkëlqim dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme me materialet më të mira të përdorura. Çeliku inox 18/10 është i qëndrueshëm, i fortë dhe i lehtë për t'u pastruar. Nuk përkulet dhe ndryshket, do të mbajë formën që i është bërë dhe gjithmonë në tryezën tuaj do të duket bukur, elegant dhe i pastër.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Shtoni elegancë dhe përsosje në kohën tuaj të ngrënies me setin e kuzhinës Delimano

Dizajn modern, por elegant, për secilën pjesë të setit për të gjitha llojet e kuzhinave dhe dhomave të ngrënies. Përdorni ato për ushqime të përditshme, për mysafirë ose kur keni ndonjë rast special. Seti ëshë bërë nga një model pasqyre e lëmuar që nuk ndryshket kurrë.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Lehtësi dhe fortësi, të ndërlidhura në një

Këto janë fjalët kyçe që ju viejnë në mendje kur ju merrni setin në dorë. Ato janë të lehta, por ju mund të ndjeni fuqinë e cilësisë së tyre. Ato janë bërë të zgjasin dhe durojnë përdorimin e përditshëm për vaktet familjare, me të njëjtën ndjesi si kur janë të reja.

  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set

Pastrim i lehtë që nuk do të dëmtoj asnjeherë pamjen rrezatuese të tyre

Përveç pamjes së tyre me shkëlqim, linja e lugëve, pirunjve & thikave karakterizohet gjithashtu nga tipare praktike: janë të sigurta për larjen në enëlarëse dhe janë shumë praktike për t'u prekur.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Një dhuratë e përsosur

Seti 24 copësh vijnë në kuti dhurate elegante dhe të këndshme, të paketuara për të qenë të dobishme për të gjithë familjet. Gëzoni këdo që sapo është vendosur në shtëpi të re, jepni si dhuratë martese ose dhuroni atë nënës tuaj pasi që ajo gatuan ushqimet më të mira për ju.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star