Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Spërkatës vaji Brava

Photo
Video

Spërkatësi për vaj ju mundëson ta shpërndani vajin më lehtë dhe në mënyrë më të barabartë në enët apo ushqimet tuaja. Kjo shishe qelqi funksionon me prekjen e një butoni – thjesht mbusheni me vaj dhe spërkatni gjellërat apo sallatat. Mund të përdoret edhe për uthull, salcë soje apo verë. Kapaciteti: 180ml.

Spërkatës vaji Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Spërkatësi për vaj ju mundëson ta shpërndani vajin më lehtë dhe në mënyrë më të barabartë në enët apo ushqimet tuaja. Kjo shishe qelqi funksionon me prekjen e një butoni – thjesht mbusheni me vaj dhe spërkatni gjellërat apo sallatat. Mund të përdoret edhe për uthull, salcë soje apo verë. Kapaciteti: 180ml.

Më shumë
Përshkrimi

Spërkatni ushqimin në mënyrë më praktike dhe elegante

Nëse po kërkoni për një spërkatës vaji që duket aq mirë sa edhe funksionon, ne e kemi një të tillë për ju. Ju prezentojmë spërkatësin e vajit Brava, i cili ju mundëson ta shpërndani vajin më lehtë dhe në mënyrë të barabartë në enët apo ushqimet tuaja. Thjesht shtypni grykën në krye të shishes dhe spërkatni me vaj ushqimet e përgatitura. Shishja është e punuar prej qelqi me trashësi 2.8mm, ka kapak prej çeliku inox dhe mbulesë kapaku pa BPA. Është e ripërdorshme dhe ka kapacitet 180ml (15 x 5.5 x 5.5cm).

Spërkatës vaji Brava

I përsosur për të gjitha salcat apo shijet e lëngshme

Ky spërkatës praktik vaji mund të përdoret edhe për salca apo shije tjera të lëngshme.

Pos për vaj, ju mund ta përdorni edhe për:

 • Uthull të zakonshme
 • Uthull molle
 • Verë
 • Salcë soje
 • Ujë
 • Lëngje tjera
Spërkatës vaji Brava

Pasuroni kuzhinën me më shumë se një spërkatës vaji Brava

Ky spërkatës praktik e kthen vajin dhe lëngjet tjera një 'dozë perfekte mjegulle' vetëm me shtypjen e një butoni. Përdoreni:

 • Për t’i spërkatur me vaj tiganët para fërgimit;
 • Për t’i spërkatur me salcë soje ushqimet e ndryshme;
 • Për ta spërkatur me verë biftekun;
 • Për t’i spërkatur me uthull sallatat;
 • Për t’i lyer me vaj tepsitë me vaj.

Kjo shishe praktike ju kursen kohë dhe para në kuzhinë. Sipas përvojës sonë, një nuk është e mjaftueshme. Andaj ju rekomandojmë t’i keni së paku dy në tavolinën e ngrënies, sepse mund t’i përdorni edhe për lëngje tjera.

Spërkatës vaji Brava

Praktik për përdorim të përditshëm në kuzhinë

Spërkatësi i vajit Brava është një aksesor që duhet ta ketë çdo kuzhinë apo tavolinë e ngrënies. Ky spërkatës:

 • Përdoret lehtë, me prekjen e një butoni.
 • Pastrohet lehtë – për ta pastruar, mbusheni me ujë të ngrohtë rubineti dhe shtoni një pikë detergjent enësh. Tundeni lehtë shishen dhe përzierjen ujë-detergjent e spërkatni në lavaman. Për ta shpëlarë, përsëriteni këtë proces vetëm me ujë të ngrohtë. Lëreni të thahet tërësisht para se ta përdorni përsëri.
 • Është i punuar nga qelqi, i cili I jep lëngjeve një shije të pastër, autentike dhe është ideal për nga ana higjienike.
 • Është sigurtë gjatë transportit, sepse ka kapakun që i përshtaten në mënyrë perfekte dhe parandalon spërkatjet apo rrjedhjet gjatë transportit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star