Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Set thikash Dolcevita Ultimate Chef (7 pjesë)

Photo
Video

Ky set thikash është krijuar me tehe çeliku inox cilësore, secila e veshur me një sipërfaqe jo ngjitëse për prerje pa mundim. Seti vjen me 5 thika dhe gjithashtu me një palë gërshërë të dhe një mbajtëse prej çeliku inox për t'i mbajtur thikat tuaja të organizuara dhe të arritshme.

OFERTAT E KORRIKUT!
Set thikash Dolcevita Ultimate Chef (7 pjesë)
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky set thikash është krijuar me tehe çeliku inox cilësore, secila e veshur me një sipërfaqe jo ngjitëse për prerje pa mundim. Seti vjen me 5 thika dhe gjithashtu me një palë gërshërë të dhe një mbajtëse prej çeliku inox për t'i mbajtur thikat tuaja të organizuara dhe të arritshme.

Më shumë
Përshkrimi

Set thikash të mprehta për gatim më të lehtë

Seti i thikave Delimano DolceVita përmban tehe precize të prera me lazer. Këto tehe janë të punuara me çelik inox me cilësi të lartë dhe kanë një shtresë jo ngjitëse për prerje pa mundim. Dizajni ergonomik i dorezave të qëndrueshme siguron një kapje të rehatshme dhe e bën përgatitjen e ushqimit të shpejtë dhe efikas.

Tehet përshtaten në mënyrë të përkryer në mbajtësen elegante prej çeliku inox, duke i mbajtur thikat tuaja të organizuara dhe të qasëshme. Përmirsoni përvojën tuaj të kuzhinës me setin e thikave Delimano DolceVita.

Set thikash Dolcevita (7 pjesë)

Çka përmban seti?

  1. Thika e shefit 20cm
  2. Thikë buke 20cm
  3. Thikë sharrë 20cm
  4. Thikë e përditshme 12.5cm
  5. Thikë e vogël 9cm
  6. Gërshërë
  7. Mbajtëse çeliku inox
Set thikash Dolcevita (7 pjesë)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star