Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Set pjatash 24 pjesë

Photo
Video
-30%

Shto elegancën në tavolinën e bukës me setin e pjatave Delimano. Çdo pjatë ka një dizajn perfekt për raste të veçanta dhe për nevoja të përditshme. Me madhësi të përsosur për çdo vakt, nga supat deri tek ëmbëlsirat, seti i pjatave elegante iu plotëson kuzhinën. Seti ka 24 pjesë: 6 pjata të cekëta, 6 pjata për supë, 6 pjata për ëmbëlsirë, 6 tasa. 
 

OFERTAT E QESHORIT!
Set pjatash 24 pjesë

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 69,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Shto elegancën në tavolinën e bukës me setin e pjatave Delimano. Çdo pjatë ka një dizajn perfekt për raste të veçanta dhe për nevoja të përditshme. Me madhësi të përsosur për çdo vakt, nga supat deri tek ëmbëlsirat, seti i pjatave elegante iu plotëson kuzhinën. Seti ka 24 pjesë: 6 pjata të cekëta, 6 pjata për supë, 6 pjata për ëmbëlsirë, 6 tasa. 
 

Më shumë
Përshkrimi

Me material të qëndrueshëm për vite me radhë!

Të përbëra prej materialit të porcelanit i cilësisë së lartë, këto pjata janë thjeshtë mrekulli. Ato janë rezistente ndaj qarjeve dhe thyerjeve, duke iu siguruar kështu pjata të qëndrueshme për vite me radhë. Çdo pjesë është prodhuar me kujdes, janë të sigurta për përdorim në mikrovalë dhe të qëndrueshme në frigorifer, si dhe mund të lahen në enëlarëse, duke ofruar përdorim të lehtë dhe pastrim pa mundim.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Elegancë dhe stil

Ngjyrat janë të zgjedhura me kujdes për të shtuar shije tavolinës së bukës, duke bërë që këto pjata të jenë perfekte për çdo event. Atraktive dhe shumë elegante, dizajni i tyre i bën ato të duhura për çdo koleksion të enëve moderne të tavolinës. Investoni në stil dhe cilësi që zgjat me vite. Bëni çdo vakt një kujtim me këtë set të mbreslënës, dhe një element i nevojshëm në çdo koleksion të dekorit shtëpiak!

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Specifikat teknike

 • 6 pjata të cekëta
 • 6 pjata për supë
 • 6 pjata për ëmbëlsira
 • 6 tasa
Shtrydhëse frutash Dolcevita
Informata shtesë

Seti ka 24 pjesë:

 • 6 x pjata të cekëta 25 cm
 • 6 x pjata për supë 20 cm
 • 6 x pjata për ëmbëlsirë 20 cm
 • 6 x tasa 16 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star