Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Grirëse mishi Joy Pro

Photo
Video
-38%

Ku ka më mirë se ta përgatisni vet mishin e grirë? Andaj, grirësja Joy Pro është krijuar që t’ju ndihmojë në këtë aspekt. Me një motor të fuqishëm , ju mundëson të grini mish për pleskavica, lazanja, sarma, qofte, qebapa, suxhuk dhe jo vetëm! Në set përfshihen pajisja bazë, dy disqe për grirje si dhe aksesori për suxhuk dhe kibbeh (një lloj qofte tradicionale libaneze). Fuqia: 600W.

OFERTAT E KORRIKUT!
Grirëse mishi Joy Pro

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 49,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ku ka më mirë se ta përgatisni vet mishin e grirë? Andaj, grirësja Joy Pro është krijuar që t’ju ndihmojë në këtë aspekt. Me një motor të fuqishëm , ju mundëson të grini mish për pleskavica, lazanja, sarma, qofte, qebapa, suxhuk dhe jo vetëm! Në set përfshihen pajisja bazë, dy disqe për grirje si dhe aksesori për suxhuk dhe kibbeh (një lloj qofte tradicionale libaneze). Fuqia: 600W.

Më shumë
Përshkrimi

Mish i grirë i freskët, i përgatitur në shtëpi

Jeni adhurues të ushqimeve me mish të grirë, por nuk jeni të sigurtë për cilësinë e mishit? Tash mund të përgatisni në shtëpi mish për hamburger / pleskavica, lazanja, qofte, qebapa, sarma, pite apo burek dhe jo vetëm. Zgjedhni mishin më cilësor dhe përpunojeni vet në grirësen Joy Pro. Në këtë mënyrë, ju mund t’i shtoni erëza sipas shijes personale.

Përgatisni mish të grirë të freskët dhe shijoni dreka, darka apo ndonjë festë apo piknik me ushqime grilli!

Grirëse mishi Joy Pro

3 fuknsione praktike

Kjo pajisje ka 3 funksione të ndryshme për përpunimin e mishit/ushqimit:

 • Grirëse mishi Joy Pro

  Grirjen e mishit;

 • Grirëse mishi Joy Pro

  Përgatitjen e suxhukut;

 • Grirëse mishi Joy Pro

  Pastry rolls (brum).

Po ashtu ka një funksion kthyes (reserve), që nënkupton se nëse diçka ngecet gjatë procesit të grirjes, nuk keni nevojë t’i çmontoni të gjitha pjesët për ta kontrolluar – thjesht përodreni këtë funksion, dhe do të kthehet aty ku është bllokuar. Efikase dhe e fuqishme, kjo grirëse mund të grijë deri në 1.5kg mish për minutë.

Përgatisni shujta perfekte

Jo vetëm që mund ta grini mishin sipas trashësisë që dëshironi, por gjithashtu mund të provoni të grini dhe të kombinoni përbërës të ndryshëm, për të arritur shijen perfekte, që ju e dëshironi.

Doni të grini diçka tjetër pos mishit? Përdoreni grirësen për të përpunuar apo përgatitur ushqime tjera, sikurse:

 • Peshk;
 • Perime të freskëta;
 • Kërpudha të freskëta;
 • Hudhra;
 • Salca;
 • Thërrime buke, etj.
Grirëse mishi Joy Pro

Disqe të qëndrueshme nga çeliku inox

Kjo pajisje ka dy disqe prej çeliku inox, njëra për grirje të imët e tjetra për grirje të trashë. Po ashtu, ka edhe aksesorin për suxhuk/salsiçe si dhe kibbeh (lloj qofte tradicionale libaneze). Andaj, ju mund ta përpunoni mishin në forma të ndryshme, për shujta që do i shijoni me më të dashurit tuaj.

Grirëse mishi Joy Pro

Montohet dhe pastrohet lehtë

Ky aparat për bluarje (ç)montohet lehtë, po ashtu është i lehtë për t’u pastruar. Në pjesën e poshtme ka këmbëza silikoni, andaj qëndron stabil në sipërfaqe.

Kur nuk është në përdorim, kokën grirëse mund ta vendosni brenda pajisjes, që të kurseni më shumë hapësirë në kuzhinën tuaj.

 • Grirëse mishi Joy Pro
 • Grirëse mishi Joy Pro

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star