Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Photo
Video
-50%

Shtrydhësja e frutave Dolcevita përmban një motor të fuqishëm 500W dhe një shportë filtruese me mikro rrjetë çeliku inox, duke siguruar nxjerrjen maksimale të lëngut nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. I projektuar duke pasur parasysh komoditetin, shtrydhësja është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe pastruar. Së bashku me shtrydhësen e frutave vjen edhe gota për lëng (me kapacitet 0.6L) dhe një grumbullues i mbetjeve të frutave (me një kapacitet 1.3L).

OFERTAT E QESHORIT!
Shtrydhëse frutash Dolcevita

Çmimi i rregullt: 99,90 €


Çmimi special: 49,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Shtrydhësja e frutave Dolcevita përmban një motor të fuqishëm 500W dhe një shportë filtruese me mikro rrjetë çeliku inox, duke siguruar nxjerrjen maksimale të lëngut nga frutat dhe perimet tuaja të preferuara. I projektuar duke pasur parasysh komoditetin, shtrydhësja është e lehtë për t'u montuar, çmontuar dhe pastruar. Së bashku me shtrydhësen e frutave vjen edhe gota për lëng (me kapacitet 0.6L) dhe një grumbullues i mbetjeve të frutave (me një kapacitet 1.3L).

Më shumë
Përshkrimi

Dizajn elegant dhe siguri e garantuar 

Siguria është prioritet në shtrydhësen e frutave Dolcevita. Ajo është e pajisur me një mikroçelës për siguri të shtuar. Pastrimi është i lehtë falë pjesëve të ndashme dhe të sigurta për enëlarëse.

Kapaku transparent ju lejon të monitoroni procesin e lëngjeve, ndërsa këmbët e gomës jo-rrëshqitëse sigurojnë qëndrueshmëri gjatë kohës kur shtrydhësja ëshë në funksion. Baza e saj prej çeliku jo vetëm që duket e hijshme, por gjithashtu siguron qëndrueshmëri.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Shijoni lëngjet e freskëta me plot vlera ushqyese!

Merrni çdo ditë vitamina shtesë falë lëngjeve të freskëta me shtrydhësen e frutave Dolcevita. Me 2 shpejtësi funksionimi, ju keni fleksibilitetin për të zgjedhur shpejtësinë optimale për lloje të ndryshme të frutave apo perimeve. Shporta filtruese siguron që ju të merrni çdo herë lëngun e pastër, pa mbetjet e frutave dhe perimeve.

Shtrydhëse frutash Dolcevita

Specifikat teknike & benefitet

 • Fuqia motorike: AC 220-240V 50/60Hz, 500W
 • Mbyllje e sigurtë
 • Mikroçelës për më shumë siguri
 • Gotë të lëngjeve 0.6L
 • Mbledhës i mbetjeve 1.3L
 • Këmbë gome jo-rrëshqitëse
 • Motor bakri 7028, me siguresë termike
 • Kabllo e rrymës 1.2 metra
 • 2 opsione shpejtësie
 • Pjesë / aksesorë të ndashëm dhe të sigurtë për t'u larë në enëlarëse
Shtrydhëse frutash Dolcevita

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star