Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Përfito zbritje deri në 70%!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Përfito zbritje deri në 70%!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Grirëse Brava Chop Chop

Photo
Video
Grirësja Brava Chop Chop është aksesor esencial për çdo kuzhinë. Me të, ju mund t’i copëtoni bimët, perimet, frutat apo arroret shpejt dhe pa elektricitet, vetëm me një shtyrje të thjeshtë. Tehet e kësaj grirëse janë punuar nga çeliku inox dhe kanë 5 forma zig-zage. Ena e grirëses ka kapacitet 100ml.
Grirëse Brava Chop Chop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Grirësja Brava Chop Chop është aksesor esencial për çdo kuzhinë. Me të, ju mund t’i copëtoni bimët, perimet, frutat apo arroret shpejt dhe pa elektricitet, vetëm me një shtyrje të thjeshtë. Tehet e kësaj grirëse janë punuar nga çeliku inox dhe kanë 5 forma zig-zage. Ena e grirëses ka kapacitet 100ml.
Më shumë
Përshkrimi

Kompakte dhe cilësore

Kjo grirëse kompakte operon në mënyrë manuale, thjesht me një shtyrje. Ka kapacitet 100ml dhe tehe prej çeliku inox. Tash, thjesht dhe lehtë mund t’i copëtoni përbërësit për sallata të shëndetshme apo ushqime të shishjme. Për shkak se është më e vogël, nuk zë shumë vend në kuzhinë, por ua lehtëson procesin e përgatitjes.

Grini shpejt dhe me lehtësi

Kjo grirëse është e përsosur për të copëtuar apo grirë:

  • PERIME: qepë, hudhra, speca, tranguj, domate;
  • FRUTA: molla, dardha, dredhëza, shalqin, pjepër;
  • TË TJERA: Bimë, arrore, vezë të ziera, djathë, çokollatë.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.