Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Gota Lumina 500ml

Photo
Video
-50%

Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota për pije të ndryshme me kapacitet 500ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.Top of Form

OFERTAT E KORRIKUT!
Gota Lumina 500ml

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 17,45 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Informata shtesë
Më shumë

Delimano pasuron gamën e gjerë të produkteve të kuzhinës me setin e gotave Lumina. Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota për pije të ndryshme me kapacitet 500ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike, prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.Top of Form

Më shumë
Informata shtesë

Gota Lumina 500ml

Seti i gotave Lumina përfshin 6 gota me kapacitet 500ml secila. Një dizajn minimalist por elegant, i karakterizuar nga një formë klasike dhe një bazë solide prej qelqi kristalor të cilësisë së lartë dhe rezistent ndaj gërvishtjes.

Qelq i pastër 100% dhe super transparent. Teknologjia e shkrirjes dhe formula speciale e bëjnë këtë produkt unik në treg. Materili i qelqit i përdorur nuk përmban barium, antimony ose plumb.

Perfekte për të shërbyer një shumëllojshmëri koktejesh, pijesh të ftohta ose ujë, këto gota qelqi sjellin funksion dhe stil në vaktet e përditshme ose tryezat festive.

Jastëk freskues

Informacione shtesë

-Shërbejnë për lëngje të ndryshme;

-Përdoret në shtëpi & bare 

-Rezistente ndaj gërvishtjeve 

-Lahen në pjatalarëse 

-Ruajnë shkëlqimin në kohë 

-Paketim i përshtatshëm për dhuratë

Jastëk freskues

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star