Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Xhezve elektrike Joy

Photo
Video

Përgatitja e kafes dhe çajit është bërë më e lehtë dhe më e shpejtë se kurrë, me xhezven elektrike Joy. Kjo xhezve e vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson mbajtje të sigurtë, në mënyrë që të mos digjeni. Është kaq praktike, saqë mund ta merrni me vete kudo. Për ta pastruar, vetëm largojeni nga bazamenti dhe futeni nnë enëlarëse. Ka kapacitet prej 250 ml.

ZBRITJET E PRILLIT!
Xhezve elektrike Joy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatitja e kafes dhe çajit është bërë më e lehtë dhe më e shpejtë se kurrë, me xhezven elektrike Joy. Kjo xhezve e vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson mbajtje të sigurtë, në mënyrë që të mos digjeni. Është kaq praktike, saqë mund ta merrni me vete kudo. Për ta pastruar, vetëm largojeni nga bazamenti dhe futeni nnë enëlarëse. Ka kapacitet prej 250 ml.

Më shumë
Përshkrimi

Xhezve elektrike praktike për vlim të shpejtë

Xhezvja Delimano Joy ka një opsion rrotullimi prej 360 shkallë për shërbim më të lehtë dhe për përgatitjen e pijeve të nxehta. E sigurtë dhe praktike për përdorim.

Ka kapacitet prej 250 ml, që është sasi e mjaftueshme për dy gota uji të nxehtë brenda një minuti. Ideale për kafe, çaj apo pije të tjera të ngrohta, sidomos kur keni shumë të ftuar dhe iu duhet t'i shërbeni sa më shpejt.

Vlerësimet e Konsumatorëve 5 Vlerësim(e)

5

5 vlerësime

5 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rahime

www.delimano-ks.com

Rahime
Gjevzja eshte shum shum e mir dhe efikase e kam qe 5 vite por gjdosen ne delimano eshte prefekte

Rahime Sopa

www.delimano-ks.com

shum e mir
eshte shum shum e mir praktike e shpejt e shendetshme prefekte qe 5 vite e kam jasht zakonisht e mir .

Eleonora

www.topshop-ks.com

5
Perfekt

Laurë Berisha

www.topshop-ks.com

...
Të paparë.

Majlinda Elezaj

www.topshop-ks.com

E vleresoj me noten 10
Xhesveja elektrike delimano eshte mjafte e mire dhe mund te perdoret mjafte mire, e ben kafen shum te mire, eshte shume e kollajshme per tu perdorur. Kunata ime e ka blere dhe shume shpejte dhe une do ta marr nje per vete dhe nje per mamin tim tia dergoj dhurat ne shqiperi.

5 Produkte