Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Xhezve elektrike Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Përgatisni kafe aromatike apo çaj në shtëpi ose merrni xhezven elektrike kudo me vete. Vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson prekje të sigurt ashtu që ju të mos digjeni. Mbrojtja nga thatësia do të parandaloj nxehjen që vie si rezultat i mungesës së ujit. Xhezvja mund të largohet nga bazamenti të pastrohet, e sigurt të përdoret edhe në enëlarëse. Kapaciteti: 250 ml.

Xhezve elektrike Joy
39,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Përgatisni kafe aromatike apo çaj në shtëpi ose merrni xhezven elektrike kudo me vete. Vlon ujin në më pak se një minutë dhe dorëza praktike ju mundëson prekje të sigurt ashtu që ju të mos digjeni. Mbrojtja nga thatësia do të parandaloj nxehjen që vie si rezultat i mungesës së ujit. Xhezvja mund të largohet nga bazamenti të pastrohet, e sigurt të përdoret edhe në enëlarëse. Kapaciteti: 250 ml.

Më shumë
Detajet e Produktit

Xhezve elektrike praktike për vlim të shpejtë

Xhezvja Delimano Joy ka një opsion rrotullimi prej 360 shkallë për derdhje të lehtë dhe për përgatitjen e pijeve të nxehta. E sigurt dhe praktike për përdorim.

Kapacitet prej 250 ml, që është sasi e përsosur për 2 gota uji të nxehtë brenda një minuti, e duhura për kafe, çaj apo pije tjera.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star