Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Peshore Kuzhine Dolcevita

Photo
Video
-34%

Njihuni me peshoren më të re për kuzhinë Dolcevita. Me funksion dhe teknologji moderne për të ofruar një pjesë të pajisjes që i mungon kuzhinës.Peshorja praktike 2në1 me një tas të ndashëm përmban ekran të saktë LCD në një dorezë, grykë për derdhjen e lëngjeve dhe konvertim të thjeshtë nga njësi peshimi në vëllim. Zgjedhja perfekte për çdo kuzhinier të shpejtë në kuzhinë.

OFERTAT E QESHORIT!
Peshore Kuzhine Dolcevita

Çmimi i rregullt: 29,98 €


Çmimi special: 19,91 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Njihuni me peshoren më të re për kuzhinë Dolcevita. Me funksion dhe teknologji moderne për të ofruar një pjesë të pajisjes që i mungon kuzhinës.Peshorja praktike 2në1 me një tas të ndashëm përmban ekran të saktë LCD në një dorezë, grykë për derdhjen e lëngjeve dhe konvertim të thjeshtë nga njësi peshimi në vëllim. Zgjedhja perfekte për çdo kuzhinier të shpejtë në kuzhinë.

Më shumë
Përshkrimi

Matni vëllimin dhe peshën, të shfaqura mirë në një ekran LCD

Sekreti i bukës, pastës dhe çdo recete perfekte është me të vërtetë peshimi i sasisë së duhur të përbërësve. Bëni punën tuaj më të lehtë dhe shpenzoni më pak kohë për përgatitjen e përbërësve me peshoren e kuzhinës Dolcevita. Kjo peshore e hijshme, tërheqëse përmban tas të integruar prej çeliku inox që shërben si peshore dhe si tas, në mënyrë që të mos keni nevojë të transferoni përbërës nga peshore në tas, ju do të kurseni kohë dhe hapësirë në banakun tuaj.

Matni vëllimin dhe peshën, të shfaqura mirë në një ekran LCD

Peshorja e kuzhinës Dolcevita përmban një metrikë të lehtë për t'u lexuar dhe shumë gjëra të mira që vijnë në dispozicion për çdo bukëpjekës ose kuzhinier:

 • thjesht shtypni butonin dhe matni peshën e miellit, sheqerit, kakaos
 • shtypni butonin dhe matni vëllimin; shkalla përmban tregues për vajin, qumështin, ujin dhe miellin
 • për matjen e shpejtë tasi përfshin shkallën matëse
 • ju mund të përdorni receta të huaja me lehtësi pasi peshore mund të konvertojë njësi të ndryshme të sistemit të peshës (kg-g, lb-oz.) dhe vëllimit (ml, fl.oz dhe filxhan)
 • Funksioni tare dhe zero janë të domosdoshëm gjatë përdorimit të peshores - kur të mbaroni me përbërësin e parë, thjesht shtypni butonin Tare dhe shtoni një përbërës tjetër - veçori e thjeshtë dhe praktike që çdo pastiçeri ka nevojë dhe e do

Peshorja mund të masë deri në 5 kg, kështu që matja e përbërësve për një copë bukë të madhe nuk do të jetë problem.

Tas 2në1 prej çeliku inox

Me një dizajn tërheqës dhe praktik, kjo peshore përmban një tas matëse prej çeliku inox, që dyfishohet si një tas normal për të bërë brumë apo edhe sallate. Tasi ka një grykë që parandalon derdhjet gjatë derdhjes së lëngut, si p.sh. brumë për kek. Peshorja ka një kyçje dhe lëshim të shpejtë të klikimit, në mënyrë që tasi të mund të ngjitet në peshore dhe të lirohet në mënyrë të sigurt.

Kur të keni mbaruar, mund ta pastroni tasin në enëlarëse.

Inormacione teknike

 • Sistemet e njësive të peshës së konvertueshme: kg-g, lb-oz
 • Njësi vëllimi të konvertueshme: ml, dhe filxhan
 • Funksioni Tare & Zero
 • Pesha maksimale 5 kg
 • Modaliteti i ujit
 • Modaliteti i vëllimit të qumështit
 • Modaliteti i volumit të vajit
 • Modaliteti i vëllimit të miellit
 • Mënyra e peshimit
 • Përdoren 2x bateri AAA (1,5 V) (nuk përfshihen)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star