Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Anëtarësim PREMIUM (1 vjeçar) Top Shop

Photo
Video

Kartela e anëtarësimit Premium ju mundëson të bleni plot produkte me çmime më të lira se të tjerët, të përfitoni broshura kursimi me oferta ekskluzive dhe kupona. Në momentin që anëtarësoheni, ju menjëherë fitoni një dhuratë për mirëseardhje dhe mund të filloni t’i shfrytëzoni benefitet. Anëtarësimi Premium zgjatë 1 vit (ju mund ta ri-vazhdoni pasi të ketë skaduar. Bashkohu me klubin tonë të besnikërisë dhe përfito oferta me 5 yje!

Anëtarësim PREMIUM (1 vjeçar) Top Shop
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Kartela e anëtarësimit Premium ju mundëson të bleni plot produkte me çmime më të lira se të tjerët, të përfitoni broshura kursimi me oferta ekskluzive dhe kupona. Në momentin që anëtarësoheni, ju menjëherë fitoni një dhuratë për mirëseardhje dhe mund të filloni t’i shfrytëzoni benefitet. Anëtarësimi Premium zgjatë 1 vit (ju mund ta ri-vazhdoni pasi të ketë skaduar. Bashkohu me klubin tonë të besnikërisë dhe përfito oferta me 5 yje!

Më shumë
Përshkrimi

Bëhu anëtar/e në Klubin me 5 yje*

Klubi që ju jep më shumë!

Duke u bërë pjesë e këtij klubi ekskluziv, ju do të përfitoni të drejtën e privilegjeve të shumta dhe do të trajtoheni në mënyrë speciale.

Ne në mënyrë të vazhdueshme punojmë për të plotësuar nevojat dhe kërkesat e klientëve tanë dhe përpiqemi t'i ofrojmë produkte dhe shërbime me çmimet më të mira. Të gjitha ofertat për klientët e anëtarësuar, kanë logon speciale Club5*.

Duke u anëtarësuar, ju pranoni:

 • Kartelën e antarësimit Club5*

 • Dhuratë për mirëseardhje

 • Katalogun e printuar

 • Kupona kursimi në vlerë 5 dhe 10 euro si dhe kupon për transport falas

Benefitet kryesore të anëtarësimit:

 • 1 KUPONA

  Kurse edhe më shumë gjatë blerjes, me kupona të ndryshëm për blerje mbi 50€.

 • 2 ZBRITJE DERI NË -50%

  Zbritje speciale gjatë gjithë periudhës së anëtarësimit tuaj.

 • 3 DHURATË FALAS

  Kur antarësoheni në Klubin me 5 yje, ju pranoni një dhuratë për mirëseardhje!

 • 4 PRIORITET NË TRANSPORT

  Ju do t'i pranoni pakot tuaja shumë më shpejtë se konsumatorët e tjerë.

 • 5 OFERTA SPECIALE

  Ju do të jeni të parët që njoftoheni për ofertat speciale dhe produktet më të reja.

 • 6 KARTË FAMILJARE

  Kartela e Klubit me 5 yje mund të përdoret nga e gjithë familja.

Është shumë e lehtë të anëtarësoheni dhe filloni të përfitoni benefitet e Club 5*!

Anëtarësohuni sot dhe shijoni benefitet e shumta.

Ju mund të porosisni kartën Club5* online

Klikoni butonin më poshtë dhe karta do të shtohet automatikisht në shportën tuaj. Përfundoni porosinë dhe konfirmoni atë ose telefononi agjentët tanë. Duke u anëtarësuar në grupin e klientëve të privilegjuar ju do të përfitoni një dhuratë speciale.

Ju mund të na telefononi në numrin pa pagesë:

  0800 100 40

Ose, vizitoni dyqanet tona dhe kërkoni ndihmë nga personeli i shitjes

Lista e dyqaneve në mbarë Kosovën

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.