Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Blender dore Joy

Photo
Video

Blenderi i dorës është një pajisje e shpejtë dhe e lehtë për përdorim, ideal për bluarje, përzierje, për të bërë pure apo për të tundur. Thikat prej çeliku të cilësisë së lartë do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja të bluarjes, derisa dorëza ergonomike do të siguroj mbajtje më të lehtë. Fuqia: 200W.

10% ekstra është aplikuar në çmim!
Blender dore Joy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Blenderi i dorës është një pajisje e shpejtë dhe e lehtë për përdorim, ideal për bluarje, përzierje, për të bërë pure apo për të tundur. Thikat prej çeliku të cilësisë së lartë do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja të bluarjes, derisa dorëza ergonomike do të siguroj mbajtje më të lehtë. Fuqia: 200W.

Më shumë
Përshkrimi

Përgaditje e ushqimeve të shpejta dhe të lehta me shumë shije

Blenderi i dorës Delimano Joy me fuqi 200 është i shpejt dhe me shumë efikasitet bën bluarjen, përzierjen, hollimin ose tundjen e të gjitha përbërësve tuaj të preferuar me një shpejtësi super-efikase. Mbajtësi ergonomik mundëson trajtim të lehtë dhe të sigurt, ndërsa kordoni ekstra i gjatë mundëson lëvizje të shpejtë dhe efikase në të gjithë kuzhinën pa humbur kohë.

Përdoreni për:

 • Delimano Joy Hand Blender

  Supa

 • Delimano Joy Hand Blender

  Ushqime bebesh

 • Delimano Joy Hand Blender

  Smoothie

Lehtë për t'u pastruar dhe lehtë për të ruajtur

Pasi të keni përfunduar, thjesht pastroni tehet me ujë të ngrohtë ose me një leckë të lagur (pjesa e sipërme e blenderit nuk është e ndashme dhe nuk duhet të zhytet në ujë), mund ta ruani këtë blender dore në sirtarin më të afërt të kuzhinës.

 • Delimano Joy Hand Blender

  I LEHTË PËR RUAJTJE

 • Delimano Joy Hand Blender

  I LEHTË PËR TU PASTRUAR

Informata shtesë

Tehnical information

 • Two speed settings: 1 fixed speed + stepless variable speed
 • 220-240V
 • Power: 600W
 • Blending jar capacity: 700ml, BPA free
 • Chopper bowl capacity: 500ml, BPA free
 • Stainless Steel Blending Shaftt
 • Noise level less than 85db
 • RPM from 6.500-13.500 ±20% RPM
Specifikat Teknike
Add Info 220-240V, 200W
Material çelik inox
Pesha 0,46 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star