Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Shtrydhës Frutash Primera

Photo
Video

Shtrydhësja e frutave Delimano Primera është e pajisur me një sitë plastike për të ndarë lëngun nga tuli dhe fara, me 5 nivele, depozita për lëng 500 ml dhe fuqi 30W. Përfitoni sa më shumë nga çdo frut dhe maksimizoni marrjen e vitaminave me shtrydhësin tonë. Primera, i thjeshtë për t'u përdorur dhe ofron shtrydhje të qetë dhe të shpejtë. Shoqëruesi juaj i përsosur për fillimin më të mirë të ditës!

OFERTAT E MAJIT!
Shtrydhës Frutash Primera
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtrydhësja e frutave Delimano Primera është e pajisur me një sitë plastike për të ndarë lëngun nga tuli dhe fara, me 5 nivele, depozita për lëng 500 ml dhe fuqi 30W. Përfitoni sa më shumë nga çdo frut dhe maksimizoni marrjen e vitaminave me shtrydhësin tonë. Primera, i thjeshtë për t'u përdorur dhe ofron shtrydhje të qetë dhe të shpejtë. Shoqëruesi juaj i përsosur për fillimin më të mirë të ditës!

Më shumë
Përshkrimi

Lëng i freskët në pak sekonda

Dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes por nuk keni kohë për ta pregatitur në mënyrë manuale? Apo dëshironi të impresiononi të ftuarit tuaj me një koktel të shijshëm dhe të freskët me shije portokalli?

Me shtrydhësen e frutave Delimano Primera, një shtrydhëse elektrike falë të cilës ju mund të pregatisni lëng të freskët në pak sekonda dhe pa shumë mundim. Thjeshtë vendosni frutat në shtrydhëse dhe falë motorrit të saj 30W ajo do të fillojë të rrotullohet dhe do të bëjë punën për ju. Tani mund të shijoni një lëng të shijshëm me limon, portokall, mandarinë apo qitro në pak sekonda.

Delimano Citrus Juicer

Filter për berthamat dhe tulin

Të gjithë ne e dimë se sa e bezdisshme është të heqesh bërthamat dhe tulin e frutave kur ne i shtrydhim ato me shtrydhëse manuale. Por shtrydhësja e agrumeve Delimano Primera ka një filtër të integruar i cili bën të mundur ndarjen e tulit të frutit nga lëngu.

Tani ju mund të shijoni lëngje të freskëta dhe plot shije pa bërthamë dhe tul frutash.

Delimano Citrus Juicer

Motorr i pazhurmshëm dhe lehtësi në servirje

Shtrydhësja e frutave Delimano Primera ka një depozitë e cilat mund të hiqet, kapacitet 500ml dhe dorezë të madhe për më shumë lehtësi në servirje. Tani mund të shërbeni për të gjithë familjen apo miqtë direkt në tryezë.

Dhe nëse dëshironi të shijoni lëng të freskët çdo mëngjes, ne kemi një lajm të mirë për ju. Motorri i shtrydhëses është shumë i qetë, kështu familjarët tuaj nuk do të bezdisen nga zhurma çdo mëngjes.Fuqia 30W.

 

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star