Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Mikser dore Joy

Photo
Video
-50%

Mikseri i dorës Delimano Joy ka 5 shpejtësi të ndryshme që do të lehtësojnë çdo përzierje tuajën në kuzhinë. Ka fuqi prej 150W dhe  dy rrahëse çeliku shumë të qëndrueshme. Aksesor i domosdoshëm që nuk bënë asesi të mungoj në kuzhinën tuaj.

OFERTAT E QESHORIT!
Mikser dore Joy

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Mikseri i dorës Delimano Joy ka 5 shpejtësi të ndryshme që do të lehtësojnë çdo përzierje tuajën në kuzhinë. Ka fuqi prej 150W dhe  dy rrahëse çeliku shumë të qëndrueshme. Aksesor i domosdoshëm që nuk bënë asesi të mungoj në kuzhinën tuaj.

Më shumë
Përshkrimi

Mikseri Delimano Joy, i duhuri për kuzhinën tuaj

Jeni në kërkim të një mikseri funksional që nuk ju zë shumë vend?

Mos kërkoni më. Tani ju mund të rrihni vezët dhe të përgatisni kekun në mënyrë të përsosur me mikserin e dorës Delimano Joy. Është i vogël dhe kompakt por mjaftueshëm i fuqishëm për të përzier të gjithë përbërësit.

Delimano Joy Hand Mixer

5 nivele të ndryshme shpejtësie, për përgatitjen e të gjitha ushqimeve

Mikseri Delimano Joy mund të përziej edhe përbërësit më të trashë duke i kthyer në një përzierje të lëngshme pa gunga brumi.

Funksioni i kontrollit të shpejtësisë është i vendosur në pjesën e sipërme për lehtësi gjatë përdorimit dhe për të zgjedhur shpejtësinë e duhur në varësi të përberësve.

Delimano Joy Hand Mixer

Përdoreni të përzieni dhe përgatisni:

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Brumin për pallaqinka

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Kremen prej çokollate

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Kremen e embëlsirave

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Omeletë të shijshme

Rrahëset prej materiali çelik që nuk ndryshket

Mikseri i dorës Delimano Joy ka 2 rrahëse me material çelik të cilat janë shumë cilësore dhe qëndrojnë gjatë. Janë shumë të sigurta dhe gjatë përdorimit nuk levizin, kështu nuk keni pse të shqetësoheni për situata të pakëndshme në kuzhinë gjatë përgatitjes së ushqimeve

Pastrohen shumë lehtë: thjesht largoni rrahëset nga pajisja bazë, mund të lahen me uje ose në enëlarëse.

Delimano Joy Hand Mixer

5 arsye pse duhet të zgjidhni mikserin Delimano Joy

 • Kompakt, për  përdorim të përditshëm
 • Fuqi 150W, ekonomik
 • I sigurt derisa është në përdorim, buton për largimin e rrahëseve 
 • 5 nivele shpejtësie për lloje të ndryshme ushqimesh
 • Rrahëset e çelikut largohen dhe vendosen lehtë
Delimano Joy Hand Mixer
Specifikat Teknike
Add Info 150W
220-240V
Material çelik inox

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star