Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Linja e enëve Stone Legend CopperLUX

Përgatit. Festo. Çdo ditë.

Delimano ju sjell më të mirën, përseri!

Linja e enëve Delimano Stone Legend ka berë për më shumë se 3 milion njerëz përgatitjen e ushqimit me të lehtë dhe me të shëndetshme . Tashmë prapë në treg me fuqi të re dhe formë origjinale! Me një pamje të re dhe karakteristika të reja jemi të bindur që do të behën edhe më legjendare për miliona përdorues të tjerë anë e mbanë botës.

Shiko llojet e enëve
  • Grimcat e bakrit ngrohen shpejtë, ashtu që enëve ju duhet shumë më pak energji për gatim të përsosur.
  • Në bazë të vetive të smaltit të tejdukshëm dhe veshjes jo-poroze, parandalojnë zhvillimin e kërpudhave, bakterieve dhe papastërtive dhe nuk i absorbojnë aromat.
  • Shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe veshje ultra të sigurtë.
  • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë tek ushqimi gradualisht.
  • Ushqim pa yndyrë – me vetëm një pikë vaj.
  • Materiale jo-toksike – 100% PFOA i pastër.

Gatimi është dashuri në shije të parë!

Lumturi është kur një shujtë përgatitet me dashuri, dhe i benë së bashku familjen dhe shoqërinë. Gatimi është një art dhe sekreti i përbërësve është dashuria, pasioni dhe Delimano Stone Legend CopperLUX. Inspirohu dhe mëso të gatuash shendetshëm, shijshëm dhe shpejtë.

Ne kemi grumbulluar disa receta gatimi të shijshme, të përshtatshme për përsonat me përvojë në kuzhinë dhe për fillestarët e gatimit. Shfletoni dhe kërkoni për ide të përsosura, eksploroni shijet e reja dhe vazhdoni me trendet e fundit të kuzhinës.

Zbulo recetat nga linja CopperLUX

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.