Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Hahet vetëm tri ditë, por bën mrekulli të vërtetë: Për shkak të saj manekinet kanë stomak të përsosur!

Është shumë me rëndësi që në këtë përbërje asesi të mos shtoni kripë apo ndonjë nga erëzat e tjera.

Kjo recetë për racionin, i cili hahet vetëm tri ditë, obligativisht njërën pas tjetrës, bën mrekulli të vërtetë për stomakun tuaj, edhe nga jashtë, edhe nga brenda.   Çelësi qëndron në atë që kjo bombë vitaminoze pastron yndyrat, shtresat dhe të gjitha pjesët e mbetjeve nga zorrët tuaja, andaj fryrja do të zhduket dukshëm, thartirat e stomakut do të punojnë më mirë, ndërkaq ju për tri ditë do ta keni shtatin shumë më të hollë!  

Përbërësit:  

  • lakër,
  • panxhar të kuq,
  • karotë,
  • lëng limoni,
  • vaj ulliri.

Përgatitja:  

Grini lakrën, panxharin dhe karotën. Shtoni sipas dëshirës suaj (majdanoz, selino) dhe përzieni perimet, kullojani ujin dhe qitni sallatës lëngun e një limoni. Në fund shtoni disa pika vaj ulliri dhe racioni juaj vitaminoz është gati.

Është shumë me rëndësi që në këtë përbërës assesi të mos shtoni kripë apo çka do qoftë tjetër nga erëzat. Hani çdo mbrëmje së paku tri orë para gjumi, minimum tri ditë dhe që atëherë do të vëreni rezultatet e shkëlqyeshme. Nëse ju pëlqen, lirisht mund të vazhdoni ta konsumoni këtë sallatë edhe tri ditë të tjera, por pas shtatë ditëve tjera, bëni pushim.