Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Deluxe Noir

Photo
Video
-42%

Përgatitja e brumërave për bukë, pica apo ëmblësira është bërë më e lehtë se kurrë, me robotin e kuzhinës Deluxe Noir! Ky robot ka fuqi 1500W dhe enë prej çeliku inox, e cila mund të zërë deri në 2kg brum. Vjen me një dizajn elegant, në ngjyrë të zezë dhe 3 aksesorë për brumë, krem dhe vezë, si dhe kapakun mbrojtës.

OFERTAT E QESHORIT!
Robot kuzhine Deluxe Noir

Çmimi i rregullt: 239,90 €


Çmimi special: 139,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përgatitja e brumërave për bukë, pica apo ëmblësira është bërë më e lehtë se kurrë, me robotin e kuzhinës Deluxe Noir! Ky robot ka fuqi 1500W dhe enë prej çeliku inox, e cila mund të zërë deri në 2kg brum. Vjen me një dizajn elegant, në ngjyrë të zezë dhe 3 aksesorë për brumë, krem dhe vezë, si dhe kapakun mbrojtës.

Më shumë
Përshkrimi

Ndihmësi juaj në kuzhinë

A keni dashur gjithmonë ta keni një ndihmës kuzhine, që do t’ju ndihmonte gjatë përgatitjes së bukës, ëmblësirave apo picës? Tash mund ta keni – ju prezentojmë Robot kuzhine Deluxe Noir, asistenti juaj në kuzhinë për gatime të shijshme.

Jo vetëm që ka një dizajn tërheqës, në ngjyrë të zezë shkëlqyese, por edhe siguron rezultate të shkëlqyera. Ka një motor të fuqishëm 1500W dhe enë prej çeliku inox me kapacitet 5.5l. Mjaft harxhuat kohë duke përgatitur brumin apo kremin me aksesorë manualë – provoni Robot kuzhine Deluxe Noir dhe përgatisni edhe recetat e vjetra të gjyshes.

10 shpejtësi, për brumëra ose kremëra të përsosur

Robot kuzhine Deluxe Noir mund të përdoret për të përzier brumërat, kremërat apo vezët. Motori i fuqishëm funksionon me 10 shpejtësi, andaj ju mund të përgatisni brum për bukë, pite, pica, ëmblësira apo edhe kremëra të ndryshëm. Thjesht shtoni përbërësit, zgjedhni shpejtësinë dhe shtypni butonin – ky robot kuzhine e kryen punën për ju. Për detyra më kërkuese, siç është rrahja e vezës për shampite ose merengue, kemi shtuar shpejtësinë turbo. Po ashtu, e ka edhe funksionin Pulse.

Enë XL, për dy bukë në të njejtën kohë

Roboti ka një enë me madhësi familjare, në të cilën mund të përgatisni deri në 2kg brum – sasi e mjaftueshme për të gatuar dy bukë në të njejtën kohë. Roboti i fuqishëm ju mundëson të përgatisni brum elastik, të cilin lehtësisht mund ta formësoni në bukë të zakonshme, bagel, bukë të gjatë, gjevrek apo ndonjë lloj tjetër.

Ena është punuar 100% prej çeliku inox, andaj ju mund ta lani me lehtësi; po ashtu, nuk grumbullohet myk dhe nuk ka mbetje prapa pjesës plastike.

3 aksesorë

Robot kuzhine Deluxe Pro vjen me 3 aksesorë të qëndrueshëm metali, të nevojshëm për çdo kuzhiner/e:

 • Aksesor me veshje jo-ngjitëse për përzierjen e të gjitha llojeve të brumit
 • Aksesor me veshje jo-ngjitëse për përzierjen e kremit
 • Rrahëse për vezë ose masa që doni t’i shtoni volum

Për më tepër, rrotullohet në formë planetare, në mënyrë që të arrijë çdo pjesë të enës dhe t'i përziejë të gjithë përbërësit. Aksesorët mund t’i ndërroni duke anuar kokën e robotit – shumë e lehtë dhe praktike.

Pa rrëmujë në kuzhinë

Robot kuzhine Deluxe Noir përmban një kapak mbrojtës, i cili nuk lejon spërkatjet jashtë enës, andaj mbron kuzhinën tuaj nga rrëmuja. Kapaku mbrojtës qëndron në vend edhe nëse koka e pajisjes është e anuar.

Dizajn tërheqës dhe kompakt

Ky robot kuzhine ka një dizajn tërheqës si dhe është shumë i qëndrueshëm, andaj do të performojë mirë për vite me radhë. Po ashtu, pastrimi bëhet shumë lehtë: aksesorët apo ena mund të lahen në enëlarëse.

Detajet teknike:

 • Fuqia: 1500W
 • Tensioni: 220-240V~
 • Kapaciteti i enës: 5,5 l (e punuar nga çeliku inox)
 • Dimensionet: 39 x 33,5 x 24 cm
 • Nivel i ulët i zhurmës: 68~75dB
 • Pesha neto: 5,5kg (GW 6,8kg)

Paketimi përmban:

 • 1 pajisje bazë me motor 1500W dhe veshje metali, teknologji Smart soft start, 10 shpejtësi dhe funksonin Pulse
 • 1 enë çeliku inox, me kapacitet 5,5l
 • 1 aksesor për brum, me veshje jo-ngjitëse
 • 1 aksesor për krem, me veshje jo-ngjitëse
 • 1 rrahëse për vezë, me veshje jo-ngjitëse
 • 1 kapak mbrojtës

 

Specifikat Teknike
Dimensionet 39x33,5x24cm
Pesha 5,5kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star