Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Smoothie kundër të ftohurit

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:

- Një dorë spinaq

- Një kërcell selino

- Një mollë jeshile

- Një centimetër xhenxhefil

Përgatitja:

Të gjithë këtë masë e hedhim në gotën e Nutribullet dhe i ekstraktojmë.

Author : K.Z