Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Salcë me arra indiane

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 gotë arra indiane të zhytura në 2 gota ujë gjatë natës
  • 1 lugë gjelle vaj ulliri • ¼ gotë ujë
  • 2 lugë gjelle lëng limoni
  • 2 thelpinjë hudhre
  • ½ lugë uthull molle
  • 1 luge mustardë •
  • ½ lugë kripë dhe piper
Përgatitja:

Author :