Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Pallaqinka me fruta

Koha e pregatitjes:

20 minuta ose më pak

Koha totale:

20 minuta ose më pak

Përbërësit:
  • 1 ve
  • maje krip
  • 500ml qumësht
  • 12 llugë miell
  • fruta mali
Përgatitja:

Copëtoj/miksoj të gjithë përbërsit me përjashtim të frutave të malit. Vendose masën në tiganin elektrik Delimano dhe para se pallaqinka të jetë e pjekur plotësisht,pastaj vendos mbi masën edhe frutat e malit. Pallaqinka mahnitëse është gati!

Shijoni pallaqinkat tuaja!

Author : Delimano