10 VJET

Thonë që koha ecë më shpejt kur e shijoni jetën çdo ditë. Janë bërë pothuajse 10 vite që kur e krijuam brendin Delimano dhe jemi mëse të lumtur që po e festojmë ditëlindjen e dhjetë bashkë me ju.

Një dekadë plot shije

Për ta festuar ditëlindjen tonë dhe për ta shijuar ushqimin në çdo formë, kemi krijuar një libër me receta si asnjëherë më parë. Ne kemi mbledhur receta për ushqime të shijshme, të cilat të shkrihen në gojë, përgatiten lehtë, nuk ju marrin shumë kohë dhe gatuhen me përbërës që gjenden thuajse në çdo dyqan. Për më tepër, këto receta ushqimesh sjellin freski & shije në kuzhinën tuaj.

Shkarkojeni FALAS librin me receta KËTU >>
Delimano Logo

Delimano eshte njera nder brendet lidere ne paisjet e kuzhines! Këtu ju mund të gjeni një shumëllojshmëri enësh dhe paisje per lehtesim ne gatim si: Tiganë për skuqje, krepa, petulla, mish, etj Tenxhere për zierje makaronash, pregatitje te gjellrave. Tepsi për pjekje ne furrë.Tava për grillë 'skarë' Pajisje elektrike dhe aksesore për kuzhinën tuaj Rubinet Elektrik Blendera Nutribullet Aksesore kuzhine Fussion Juicer po ashtu edhe receta te shijme per pregatitje.

© Studio Moderna 2020
 

Shkruani email-in tuaj:

*Fusha të detyrueshme