Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

Temperaturat po rriten, çmimet po zbriten.

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Masazhues Ultra Slim Shiatsu Wellneo

Photo
Video

Shijoni ndjesi çlodhëse dhe relaks në shpinë dhe qafë, me masazhuesin Ultra Slim. 

Ky masazhues i shkëlqyer siguron çlirim të menjëhershëm nga lodhja dhe ngurtësimi i muskujveËshtë jashtëzakonisht i hollë dhe lehtësisht i bartëm, e kjo e bën produkt të veçantë në tregFalë këtij dizajnimund ta merrni me vete kudo që ju duhet një masazh relaksues për shpinë. 

Masazhues Ultra Slim Shiatsu Wellneo
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shijoni ndjesi çlodhëse dhe relaks në shpinë dhe qafë, me masazhuesin Ultra Slim. 

Ky masazhues i shkëlqyer siguron çlirim të menjëhershëm nga lodhja dhe ngurtësimi i muskujveËshtë jashtëzakonisht i hollë dhe lehtësisht i bartëm, e kjo e bën produkt të veçantë në tregFalë këtij dizajnimund ta merrni me vete kudo që ju duhet një masazh relaksues për shpinë. 

Më shumë
Përshkrimi

Thuani lamtumirë dhimbjes  shpinës 

Tashmë e dimë se dhimbja e shpinës mund ta prekë çdo moshëShkaqet për dhimbjet e shpinës zakonisht janë tendosjet e tepërta të shkaktuara nga mbipeshangritja dhe bartja e ngarkesave dhe mungesa e ushtrimeveMasazhuesi Ultra Slim është një mbështetës i shkëlqyer që ju çliron nga tensioni, duke ju mundësuar po ashtu çlirim nga lodhja dhe ngurtësimi i muskujve 

Çka e shkakton dhimbjen e shpinës? 
 
Të qëndruarit ulur për një kohë të gjatë është ndër shkaqet kryesore të dhimbjes së shpinësqë shpesh shoqërohet me ngurtësim të qafës dhe shpatullave. Po ashtumund të shkaktohet nga gjumi jo-cilësor e madje edhe stresiNëse ndjeni tension, ngurtësim apo irritim në zonën e shpiësçlironi ato ndjesi me Masazhuesin Ultra Slim Shiatsu nga Wellneo®. Duke kombinuar masazhin shiatsu dhe terapinë ngrohëse për një efekt qetësuesky masazhues ju ndihmon t’i hiqni qafe efektet negative të një dite të gjatë 

Ja çka bën këtë masazhues të përsosur: 

  • Kombinon masazhin shiatsu me terapinë ngrohëse për të liruar lodhjen dhe ngurtësimin e muskujve 

  • Nyjet e masazhit zvogëlojnë tensionin e indeve të tilla nga shpina në qafë 

  • Mbulon 3 zona masazhi (zona e plotë e shpinës, zona e sipërme e shpinës, zona e poshtme e shpinës) 

  • Dizajn ultra të hollëçka e bën shumë të adaptueshëm dhe të rehatshëm 

  • Pas 15 minutavefiket në mënyrë automatike 

  • Meqë është i hollë dhe i lehtëmund ta merrni lehtësisht kudo 

Si funksionon? 

Masazhuesi Ultra Slim Shiatsu ka dy koka masazhi të cilat lëvizin në lëvizje rrethorenë drejtim me lëvizjen e akrepave të orës si dhe në drejtim të kundërt me lëvizjen e akrepave të orësNë këtë mënyrëofrojnë masazh shiatsu, që ndihmon në zvogëlimin e tensionit në indet e thella. Po ashtuështë i pajisur me 4 rrotulla të cilat ngadalë dhe butësisht fërkojnë muskujt që mbajnë shpinën në pozitën e duhur, duke i ofruar trupit relaks. Duke imituar lëvizjet e një terapisti profesionistçliron muskujt nga ngurtësimi dhe stimulon pikat akupresure për rifreskim të plotë të trupit. 

Relaksojeni shpinën me një masazh cilësor 

Sikurse gjumi që ju mbushë energjiedhe ky masazhues i ofron shpinës suaj relaksFalë dizajnit jashtëzakonisht të hollë dhe të lehtë (që është

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.