Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

Tigan për pallaqinka, Titanium Legend

Photo
Video

Dimër, verë, mëngjes apo mesditë – pallaqinkat janë çdo herë ide e mrekullueshme! E me këtë tigan me veshje QuanTanium™, përgatitja e pallaqinkave është e lehtë dhe kënqaësi! Tigani është i përshtatshëm për të gjitha pllakat e gatimit, përfshirë edhe ato me induksion. Dizajni i sofistikuar, materialet e qëndrueshme, vetitë kundër ngjitjes dhe gërvishtjes, janë ndër arsyet kryesore pse ky tigan s’bën t’i mungojë kuzhinës tuaj! Ka dorezë bakeliti, në mënyrë që ta mbani në mënyrë të sigurtë tiganin. Diametri: 26cm.

Oferta vlen vetëm edhe
Tigan për pallaqinka, Titanium Legend
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Dimër, verë, mëngjes apo mesditë – pallaqinkat janë çdo herë ide e mrekullueshme! E me këtë tigan me veshje QuanTanium™, përgatitja e pallaqinkave është e lehtë dhe kënqaësi! Tigani është i përshtatshëm për të gjitha pllakat e gatimit, përfshirë edhe ato me induksion. Dizajni i sofistikuar, materialet e qëndrueshme, vetitë kundër ngjitjes dhe gërvishtjes, janë ndër arsyet kryesore pse ky tigan s’bën t’i mungojë kuzhinës tuaj! Ka dorezë bakeliti, në mënyrë që ta mbani në mënyrë të sigurtë tiganin. Diametri: 26cm.

Më shumë
Përshkrimi
 • Tigan për pallaqinka, Titanium

  Më pak yndyrë

  Fërgoni pallaqinka vetëm me një pikë vaj..

 • Tigan për pallaqinka, Titanium

  Kursen energji

  Tigani prej karbon çeliku ngrohet më shpejt dhe në mënyrë të barabartë, e ruan nxehtësinë më gjatë dhe ka deri në 90%* konsum më të ulët të energjisë në pllaka me induksion.

 • Tigan për pallaqinka, Titanium

  Më i rëndë

  Ky tigan për pallaqinka është 22%** më i rëndë.

 • Tigan për pallaqinka, Titanium

  Gatim në temperatura të ulëta

  Për rezultate më të mira dhe qëndrueshmëri të produktit, gatuani në temperaturë të ulët dhe mesatare.

 • Tigan për pallaqinka, Titanium

  Prodhuar në Spanjë

  Prodhimi lokal në BE zvogëlon gjurmën e karbonit.

 • Tigan për pallaqinka, Titanium

  Për të gjitha pllakat e gatimit

  Kombinimi perfekt i materialeve tradicionale dhe moderne, ju mundëson ta përdorni në të gjitha pllakat.

*Krahasuar me tiganin prej alumini me fund ferromagnetik (krahasimi është bërë në nivelin e fuqisë 7 të pllakës me induksion).

**Krahasuar me tiganët tjerë për pallaqinka, nga Delimano.

Tigani që po i mungon kuzhinës tuaj

Pallaqinka amerikane apo pallaqinka të holla me reçel ose çokollatë, zgjedhja është krejt e juaja! Cilindo lloj mund ta përgatisni lehtë dhe shpejt me tiganin Titanium. Falë veshjes jo-ngjitëse dhe pjesës anësore të ulët, lehtësisht mund t’i rrotulloni pallaqinkat dhe t’i vendosni nga tigani në pjatë.

Tigan për pallaqinka, Titanium

Një tigan perfekt, për pallaqinka perfekte

Falë këtyre veçorive, me këtë tigan do të mund t’i gatuani pallaqinkat perfekte, si një shef kuzhine! Tigani ka edhe një pamje elegante dhe diametër 26cm.

Tigan për pallaqinka, Titanium

Kombinimi i përsosur i materialeve tradicionale dhe moderne

Tigani Titanium kombinon në vete dy materiale të cilësisë së lartë:

 • Çelik karboni i emaluar është material i qëndrueshëm të cilin gjyshërit tanë e kanë përdorur për dekada me radhë. Ky material ngrohet më shpejt, e shpërndan ngrohtësinë njësoj dhe e ruan më gjatë atë. Veshja e jashtme prej smalti siguron më shumë qëndrueshmëri dhe veti kundër ndryshkut.
 • Veshja shumë-shtresore QuanTanium® është veshje me bazë uji e përforcuar me grimca titani, të cilat qëndrojnë deri në 25.000 cikle testimi të gërryerjes dhe lagështisë. Kjo nënkupton se është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe do t’i ruajë vetitë ngjitëse për vite me radhë.

Prej çka përbëhet veshja e Titanium?

 1. Veshje smalti

  për ta mbrojtur nga korrozioni dhe njollat.

 2. Bazë prej çelik karboni

  për nxehtësi optimale dhe të barabartë.

 3. Shtresa e parë

  e përforcuar me grimca titani.

 4. Shtresa e mesme

  me veshje përforcuese shtesë.

 5. Shtresa e sipërme

  me veshje me cilësi të lartë, për veti anti-ngjitje.

1
2
3
4
5
Tigan për pallaqinka, Titanium

Forcë natyrore për performancë të jashtëzakonshme

Titani njihet për vetitë cilësore: anti-korrozion, i fortë dhe i lehtë. Andaj ky metal e bën këtë tigan kaq unik, me veshje jo-ngjitëse, në mënyrë që ju të gatuani me pak vaj.

Tigan për pallaqinka, Titanium

Një surprizë poshtë tiganit!

Në pjesën e poshtme të tiganit, ne kemi shtuar recetën tonë të preferuar të pallaqinkave, në mënyrë që ta keni afër çdo herë kur gatuani. Fëmijët do ta adhurojnë!

Pasi të keni kryer punë, mund ta lani me dorë apo në enëlarëse!

Tigan për pallaqinka, Titanium
Informata shtesë

Ne mendojmë për mjedisin!

Niveli i konsumit të ujit për prodhimin e enëve tona është 80% më pak se në vitin 2018 dhe 70% e paketimit përbëhet prej materialeve të ricikluara. Bërthama çelik karbon dhe veshja 3-shtresore me janë punuar pa PFOA. Prodhimi lokal në Spanjë zvogëlon gjurmën e karbonit.

Delimano Titanium Legend Pancake Pan

Specifikat teknike

 • Diameteri: 26 cm
 • Dorezë bakeliti (nuk bën të përdoret në furrë)
 • Trashësia: 1.8 mm
 • Lartësia e murit: 1.7 cm
 • E përshtatshme për të gjitha pllakat, edhe ato me induksion
 • Mund të lahet në enëlarëse
 • Materiale jo-toksike, pa PFOA.
Tigan për pallaqinka, Titanium

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.