Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Tigan Maxi Stone Legend Copperlux

Photo
Video
-65%

Tigan 26cm i përsosur për fërgim, madje mund të përdoret edhe për pjekje në furrë. Tigani MAXI ka sipërfaqe të gatimit 40% më të madhe krahasuar me një tigan të të njejtit dimension. Është i punuar me materiale cilësore: ushqimi nuk ngjitet dhe tigani është i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve. Me pak fjalë, i ka të gjitha cilësitë e enëve të linjës Stone Legend Copperlux.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Tigan Maxi Stone Legend Copperlux

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 13,97 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Tigan 26cm i përsosur për fërgim, madje mund të përdoret edhe për pjekje në furrë. Tigani MAXI ka sipërfaqe të gatimit 40% më të madhe krahasuar me një tigan të të njejtit dimension. Është i punuar me materiale cilësore: ushqimi nuk ngjitet dhe tigani është i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve. Me pak fjalë, i ka të gjitha cilësitë e enëve të linjës Stone Legend Copperlux.

Më shumë
Përshkrimi

 

Jo vetëm për fërgim

Tigani Maxi ka një diametër prej 26 cm dhe sipërfaqe gatimi 40% më të madhe se një tigan fërgimi. Mund ta përdorni për të gatuar perime, vezë, salca të ndryshme dhe jo vetëm!

Ky tigan është i sigurtë për t’u përdorur edhe në furrë: mund të pjekni edhe ëmbëlsira apo ushqime të tjera.

Tigani ka edhe një dorezë praktike, për t’ju mundësuar ta përdorni më lehtë!

 

Cilësitë e tiganit Maxi Stone Legend Copperlux

 • Veshje cilësore, nuk lejon ngjitjen e ushqimeve
 • Veshje cilësore, e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve
 • Enë për gatime të ndryshme
 • I sigurtë për t’u përdorur në furrë
 • Mund të lahet në enëlarëse
 • I prodhuar në Spanjë
 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe i qëndrueshëm për një kohë të gjatë. Tiganët dhe tenxheret që përmbajnë çelik janë shumë të ekuilibruara për shkak se janë më të rënda. Çeliku është i njohur për mbajtjen e nxehtësisë dhe për ketë arsye është i dobishëm për enë që përdoren gjatë.

 • Pse smalt?

  Mbron çelikun me një shtresë të qelqit, ka strukturë të fortë për shumë sulme kimike. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejt nxehtësinë. Për më shumë, ka veti kundër ngjitjes falë sipërfaqes jo-poroze të tij.

 • Pse veshja prej QuanTanium me grimca bakri dhe guri?

  Për veti të shkëlqyeshme kundër ngjitjes & rezistencë ndaj gërvishtjeve, që mundësojnë përgatitje ushqimi pa yndyrë dhe e bëjnë enën të përshtatshme për përdorim me pajisje metali. Për tepër, përçueshmëria e nxehtësisë është shumë e lartë – për përgatitje të shpejtë dhe me më pak energji të konsumuar!

Struktura e enëve Stone Legend Copperlux

 1. Ngjyrë smalti-në-çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalt-në-çelik
 3. Çelik i kualitetit të lartë
 4. Shtresa e parë e brendshme smalt-në-çelik
 5. Shtresa e dytë e brendshme smalt-në-çelik
 6. Shtresa e parë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë jo-ngjitëse me veshje Quantanium® me grimca të vërteta guri dhe bakri
 8. Shtresa e tretë jo-ngjitëse me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star