Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Tigan i thellë Stone Legend Pro

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Sillni shijen aziatike në kuzhinën tuaj, me tiganin e thellë Stone Legend Pro. Ky tigan smalti/çeliku inox është i pasur me veshje 5 shtresore Quantanium me grimca guri, andaj mund të gatuani me më pak yndyrë. Mund ta përdorni në pllaka ose edhe furrë. Ka një dorezë të gjatë prej çeliku inox e cila qëndron e ftohtë përderisa tigani është në pllakë. Madhësia: 28cm.

Zbritje maksimale në javën e Delimano-s
Tigan i thellë Stone Legend Pro

Çmimi i rregullt: 33,98 €


Çmimi special: 16,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Sillni shijen aziatike në kuzhinën tuaj, me tiganin e thellë Stone Legend Pro. Ky tigan smalti/çeliku inox është i pasur me veshje 5 shtresore Quantanium me grimca guri, andaj mund të gatuani me më pak yndyrë. Mund ta përdorni në pllaka ose edhe furrë. Ka një dorezë të gjatë prej çeliku inox e cila qëndron e ftohtë përderisa tigani është në pllakë. Madhësia: 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Fërgoni ushqimet e preferuara në stil aziatik

Sillni shijen aziatike në tavolinën e ngrënies, me tiganin me fund të thellë Stone Legend Pro. Ky tigan është punuar nga smalti dhe çeliku inox, po ashtu ka grimca guri dhe një veshje cilësore jo-ngjitëse. Mund të përdoret në pllaka për fërgim si dhe furrë.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • I përsosur për ushqime sikurse vezët apo peshku.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online