Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan për salca SL Flamenco

Photo
Video
-40%

Tigani për salca - Flamenco nga linja Stone Legend, është tigani i përsosur për çdo kuzhinë! Ka veshje Quantanium, me përmbajtje të grimcave të gurit, prandaj është shumë i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve, kimikateve dhe nuk e ngjitë ushqimin. Në tiganin Flamenco, mund të gatuani ushqime me pak vaj por me shumë shije. Tigani pastrohet shumë lehtë dhe ka madhësi 16cm.

Tigan për salca SL Flamenco

Çmimi i rregullt: 19,98 €


Çmimi special: 11,99 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Tigani për salca - Flamenco nga linja Stone Legend, është tigani i përsosur për çdo kuzhinë! Ka veshje Quantanium, me përmbajtje të grimcave të gurit, prandaj është shumë i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve, kimikateve dhe nuk e ngjitë ushqimin. Në tiganin Flamenco, mund të gatuani ushqime me pak vaj por me shumë shije. Tigani pastrohet shumë lehtë dhe ka madhësi 16cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gatime me pak vaj, por me shumë shije

Tigani Flamenco ka një veshje shumë të qëndrueshme, e cila nuk i ngjitë ushqimet, andaj mund të gatuani me pak ose aspak vaj, por me shume shije!

Mund ta përdorni për të përgatitur salca të shijshme, për fërgim të zakonshëm, për të zier supa shtëpie dhe jo vetëm. Për më tepër, pastrohet shumë lehtë.

I punuar me materiale cilësore

Tigani ka shtresa me veshje Quantanium, prandaj edhe është i qëndrueshëm. Falë veshjes Quantanium, këto janë disa nga dobitë e tiganit: 

  • Materiale jo-toksike - pra, nuk përmban kimikate të dëmshme që do të mund ta dëmtonin ushqimin tuaj.
  • Jashtëzakonisht i qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve dhe kimikateve
  • Sipërfaqe rezistente, nuk e ngjitë ushqimin
  • Veshja e tiganit është e përforcuar edhe me grimca guri dhe titani
  • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe gradualisht e përçojnë te ushqimi
  • Ushqimet kanë shije tradicionale - sikur kur gatuani në gur të vërtetë
  • Mund të gatuani me pak ose aspak vaj
  • Tigani pastrohet shumë lehtë, në disa sekonda

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star