Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY po mbaron!

BLACK FRIDAY po mbaron! - Posta FALAS për blerje mbi 20€ - përfito tani!

Posta FALAS për blerje mbi 20€ - përfito tani!

Black Friday mbaron edhe:
[banner_timer]
 

Tigan i thellë me kapak Green Planet

Photo
Video
-60%

Sillni shijen e ushqimeve aziatike në kuzhinën tuaj, duke gatuar me tiganin e thellë Green Planet. I punuar 100% nga alumini i ricikluar dhe me veshje jo-ngjitëse Whitford, ky tigan do t’ua lehtësojë gatimin. Është eko-miqësor dhe mund të lahet në rrobalarëse. Seti përfshin edhe një kapak me dorezë praktike bakeliti. Tigani mund të përdoret në të gjitha pllakat. Dimensioni: 32cm.

Tigan i thellë me kapak Green Planet

Çmimi i rregullt: 59,90 €


Çmimi special: 23,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Sillni shijen e ushqimeve aziatike në kuzhinën tuaj, duke gatuar me tiganin e thellë Green Planet. I punuar 100% nga alumini i ricikluar dhe me veshje jo-ngjitëse Whitford, ky tigan do t’ua lehtësojë gatimin. Është eko-miqësor dhe mund të lahet në rrobalarëse. Seti përfshin edhe një kapak me dorezë praktike bakeliti. Tigani mund të përdoret në të gjitha pllakat. Dimensioni: 32cm.

Më shumë
Përshkrimi

Veshje jo-ngjitëse për rezultate të përsosura çdo herë

Tigani Green Planet me kapak ka veshje PPG Eclipse HB, të përforcuar me pluhur diamanti. Ka bazë uji dhe është punuar pa substance të dëmshme (PFOA, PFOS, bispenol) për ta mbrojtur ambientin.

Veshja është jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes dhe ngjitjes, andaj ju mund të fërgoni edhe me një pikë vaj. Pas gatimit, tigani pastrohet shumë lehtë.

 • Tigan Green Planet

  Veshje gati 12x e qëndrueshme*

 • Tigan Green Planet

  Deri në 15x më rezistente ndaj ngjitjes*

 • Tigan Green Planet

  Deri në 2,5x më rezistente ndaj gërvishtjes*

 • Tigan Green Planet

  Punuar nga alumini 100% i ricikluar

* Krahasuar me veshjet e enëve komericale.

Shija e ushqimeve aziatike në kuzhinën tuaj

Doni të përgatisni noodles të shijshme, krrokante apo oriz të fërguar? Ju duhet tigani i thellë, i cili shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë. Ne e kemi një të tillë për ju.

Ju prezentojmë tiganin e thellë Green Planet me Kapak qelqi – tigan i cili ngrohet shpejt dhe e shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë. Është i lehtë, ka madhësi 32cm dhe kapacitet 5.7l, duke ju mundësuar të përgatisni shujta në sasi më të mëdha – për tërë familjen!

Tigan Green Planet

Tigan alumini, i lehtë dhe i riciklueshëm

Ky tigan është punuar 100% nga alumini i ricikluar, andaj është tigan eko-miqësor. A e dini se alumini mund të riciklohet disa herë, pa i humbur vetitë dhe karakteristikat e strukturës?

Kur alumini i përdorur riciklohet në alumin të pastër, ne përdorim vetëm 5% të energjisë e cila përdoret për të të prodhuar alumin të pastër nga boksiti. Ne e prodhuam këtë tigan me një aliazh alumini të përzgjedhur me kujdes, i cili plotëson kriteret tona për fortësi dhe qëndrueshmëri.

Tigan Green Planet

Për gatime me shumë shije e pak yndyrë

Enët Green Planet kanë veshje me sipërfaqe jo-ngjitëse, andaj edhe mund t'i gatuani ushqimet e preferuara edhe me një pikë vaj. Në këtë mënyrë, do të usheheni shijshëm dhe shëndetshëm.

Po ashtu, falë veshjes së mrekullueshme që kanë, janë shumë rezistente edhe ndaj gërvishtjes dhe pastrohen shumë lehtë.

Tigan Green Planet

Alumini - i lehtë, i qëndrueshëm dhe përcjellës i mirë i nxehtësisë

Ka plot aryse se pse duhet përdorur alumini i ricikluar:

 • E mban mirë nxehtësinë (225 ë/M°K) dhe është përcjellës i shkëlqyer i nxehtësisë, duke siguruar që e gjithë ena të nxehet njejtë në të gjitha pikat.
 • Është i lehtë (2,7g/cm3) andaj edhe manovrohet lehtë.
 • Nuk ndryshket.
 • Është i qëndrueshëm, zgjatë shumë.
 • Është higjienik, i sigurtë dhe në përputhje me standartet për enët që kanë kontakt me ushqim.
Tigan Green Planet

S'keni nevojë t'i ndërroni pllakat - Green Planet funksionon në të gjitha

Tigani Green Planet përmban pllakë induksioni prej çelikut të pandryshkshëm, kështu që mund të përdoret në të gjitha pllakat e pjekjes, përfshirë edhe ato me induksion. Pra, më nuk keni nevojë t'i ndërroni pllakat.

Tigan Green Planet

Zbuloni linjën Green Planet

Linja eko-miqësore Green Planet përmban tenxhere, tava dhe tiganë të ndryshëm, që lehtësisht mund të kombinohen me kapakët Delimano. Ne po ashtu kemi përgatitur sete enësh nga linja Green Planet.

Shiko të gjitha enët Green Planet

Tigan Green Planet

Zgjedhja më e mirë për ju, kuzhinën tuaj dhe planetin tonë të përbashkët

Tigani i lartë Green Planet është pjesë e linjës së re të enëve eko-miqësore nga Delimano, të punuara nga alumini 100% i riciklueshëm. Ky material eko-miqësor është krijuar nga mbetjet e aluminit. Prodhimi i enëve nga alumini i ricikluar, prodhon 95% më pak mbeturina të dëmshme sesa prodhimi nga alumini i pastër.**

Për më tepër, pasi enët e aluminit të jenë konsumuar, ju mund t'i dërgoni përsëri për riciklim - alumini mund të riciklohet plot herë pa i humbur vetitë dhe karakteristikat strukturore.

**Bazuar në raportin e Shoqatës Europiane të Aluminit, 2012

Tigan Green Planet
Specifikat Teknike
Dimensionet 32 cm
Kapaciteti 5,7 l
Pesha 2,7g/cm3
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online