Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Tepsi për pica Stone Legend Pro

Photo
Video

Gatuani pica plot shije me tepsinë Stone Legend Pro! Kjo tepsi ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Po ashtu, është e përforcuar me grimca të vërteta guri, për t’ua sjellë shijen e gatimit tradicional. Tepsia e dizajnuar posaçërisht për pica ka madhësi 32cm – e mjaftueshme për një picë të shijshme shtëpie.

Tepsi për pica Stone Legend Pro
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
I disponueshëm te prodhuesi. Produkti pritet të arrijë në muajin: Nëntor 2021
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Gatuani pica plot shije me tepsinë Stone Legend Pro! Kjo tepsi ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Po ashtu, është e përforcuar me grimca të vërteta guri, për t’ua sjellë shijen e gatimit tradicional. Tepsia e dizajnuar posaçërisht për pica ka madhësi 32cm – e mjaftueshme për një picë të shijshme shtëpie.

Më shumë
Përshkrimi

Pica shtëpie plot shije

Pica margarita, fungi, me katër lloje djathërash apo ndonjë tjetër? Tepsia Stone Legend ka të gjitha karakteristikat që ju duhen për të pjekur një picë të shijshme, të gatuar nga rehatia e shtëpisë! Ka veshje cilësore, rezistente ndaj ngjitjes dhe madhësi 32cm. Po ashtu, veshja është e përforcuar me grimca guri dhe titani, për performancë më të mirë.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.
Specifikat Teknike
Dimensionet 32 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online