Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker me presion

Photo
Video
-23%

Me tenxheren elektrike me presion ju mund të përgatitni ushqime më shpejtë, pa hargjuar shumë energji dhe duke ruajtur vitaminat dhe mineralet. Tenxherja ka të integruar sisteme të shumëfishta të sigurisë dhe 15 programe paraprake për gatim të shëndetshëm dhe të lehtë. Kapaciteti prej 5,5l është i shkëlqyeshëm për ushqimet e mëdha familjare nga mishi deri te supat dhe ushqimet e tjera. Fuqia 1000W përballon çdo sfidë gatimi.

Tenxhere Multicooker me presion

Çmimi i regullt: 129,90 €


Çmimi Special: 99,89 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Me tenxheren elektrike me presion ju mund të përgatitni ushqime më shpejtë, pa hargjuar shumë energji dhe duke ruajtur vitaminat dhe mineralet. Tenxherja ka të integruar sisteme të shumëfishta të sigurisë dhe 15 programe paraprake për gatim të shëndetshëm dhe të lehtë. Kapaciteti prej 5,5l është i shkëlqyeshëm për ushqimet e mëdha familjare nga mishi deri te supat dhe ushqimet e tjera. Fuqia 1000W përballon çdo sfidë gatimi.

Më shumë
Detajet e Produktit

Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë

Pse tenxherja elektrike me presion është zgjidhja e duhur:

 • Zëvendëson shumë pajisje, madje edhe furrën - është tenxhere me presion, shumë-funksionale, tenxhere e ngadalë dhe tenxhere me avull
 • Ka 15 programe - ju mund të gatuani me vetëm një buton
 • Ka programin DIY dhe opsionin DELAY
 • Ka kapacitet prej 5,5l, mjaftueshëm për dreka dhe darkat familjare
 • Është e sigurt, ka 14 veti të integruara sigurie
 • Nuk keni pse brengoseni rreth rregullimit të presionit - tenxherja kujdeset për atë pjesë
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Përparësitë e tenxheres me presion - Multicooker 5,5l

Është jashtzakonisht e lehtë për përdorim. Shiko përparësitë e saj:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  14 sisteme të integruara të sigurisë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gatim me prekjen e një butoni

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere e brendshme e ndashme

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  4 aksesorë të përfshirë

Mënyra të ndryshme të përdorimit të tenxheres

Edhepse është një tenxhere me presion, ju mund ta përdorni në mënyra të ndryshme:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere elektrike

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere e ngadaltë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Ngrohëse e ushqimeve/pijeve

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Sauté

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere me avull

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere për oriz

Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Capacity: 5.5L; Power: 1000W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star