Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Tavë Stone Legend Pro

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ju pëlqejnë tavat tradicionale apo ushqimet e pjekura? Atëherë kjo është ena e përsosur për ju! Mund ta përdorni për një tavë me pulë, peshk apo patate, si dhe për torta. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium, prandaj pastrohet lehtë. Është e punuar nga smalti dhe çeliku inox, si dhe është e përforcuar me grimca guri dhe titani. Dimensionet: 40x25cm.

Tavë Stone Legend Pro
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 70
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ju pëlqejnë tavat tradicionale apo ushqimet e pjekura? Atëherë kjo është ena e përsosur për ju! Mund ta përdorni për një tavë me pulë, peshk apo patate, si dhe për torta. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium, prandaj pastrohet lehtë. Është e punuar nga smalti dhe çeliku inox, si dhe është e përforcuar me grimca guri dhe titani. Dimensionet: 40x25cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për tava tradicionale apo ushqime tjera plot shije

Tavë me pulë, patate, oriz apo ushqime tjera të pjekura do të kenë më shumë shije kur gatuhen me në këtë enë cilësore. Falë dizajnit dhe materialeve cilësore, kjo tavë mundëson gatim të ngadaltë, de shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe ruan lëngjet & shijen e ushqimeve. Ka dimensione 40x25cm, prandaj është e mjaftueshme për një shujtë të shijshme për tërë familjen.

Është punuar nga kombinimi i dy materialeve të përsosura për enë kuzhine: smalt dhe çelik inox.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.
Specifikat Teknike
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë stainless steel
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.