Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

Tavë rrumbullake Desire

Photo
Video

Një tavë tradicionale për drekë apo një kek të shijshëm pas darke me miq? Kjo është ena që ju duhet. Ka veshje cilësore jo-ngjitëse Eclipse HB dhe shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave të gatimit, përfshirë edhe ato me induksion, si dhe mund të përdoret në furrë deri në temperaturë 220°C. Madhësia: 28cm.

Tavë rrumbullake Desire
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 70
Stock: 4
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Një tavë tradicionale për drekë apo një kek të shijshëm pas darke me miq? Kjo është ena që ju duhet. Ka veshje cilësore jo-ngjitëse Eclipse HB dhe shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë. Është e përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave të gatimit, përfshirë edhe ato me induksion, si dhe mund të përdoret në furrë deri në temperaturë 220°C. Madhësia: 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Parktikoje pasionin me tavën Desire

A është kuzhina këndi juaj i preferuar në shtëpi? A ju pëlqen gatimi aq sa ngrënia e ushqimit? Praktikojeni hobin tuaj duke përgatitur ushqime të shijshme me tavën rrumbullake Desire.

Kjo tepsi premium është e përkyrer për shujta të mëdha për drekat apo darkat familjare. Përgatisni patate dhe perime, oriz, sarma, pite, kek, tavë me pulë apo pesh, pasta, lazanja dhe ushqime të tjera. Kjo enë ka veshje cilësore, rezistente ndaj ngjitjes së ushqimit dhe është punuar nga alumini i ricikluar*.

Tavë rrumbullake Desire

Bazë me alumin të ricikluar

Të gjitha enët e linjës Desire kanë bazë prej alumini të ricikluar, një shpërndarës i shkëlqyer i nxehtësisë.

Alumini siguron që ena të nxehet shpejt dhe nxehtësia të shpërndahet në mënyrë të barabartë, ashtu që tepsia të jetë e ngrohtë në të gjitha pikat njësoj. Pos që është i qëndrueshëm, alumini nuk ndryshket dhe është i lehtë, çka e bën material shumë praktik për enë.

Tavë rrumbullake Desire

Alumini i ricikluar kursen 95% të energjisë

Alumini i ricikluar (i bërë nga teneqet, biçikletat, veturat, etj.) kursen 95% të energjisë së kërkuar për prodhimin e aluminit të pastër, i cili nxirret nga boksiti. Për prodhimin e kësaj ene, ne kemi përzgjedhur me kujdes aliazh alumini, i cili plotëson kriteret për fortësi dhe qëndrueshmëri.

Veshje jo-ngjitëse Eclipse HB

Ushqimi i djegur apo i ngjitur në fund të enës, krijon rrëmujë dhe e zbehë cilësisë e ushqimit. Andaj, për krijimin e këtyre enëve, dizajnuam një veshje cilësore Eclipse HB, në mënyrë që ky problem të jetë pjesë e së kaluarës.

Linja Desire përmban veshje Eclipse HP, një veshje ekstra e trashë me bazë uji, e cila është shumë e qëndrueshme. Kjo veshje përbëhet prej 4 shtresave:

 1. Alumin i ricikluar me shpërthim rëre, për të siguruar më shumë qëndrueshmëri.
 2. Shtresa bazë është për trashësi shtesë dhe fortësi të jashtëzakonshme.
 3. Shtresa e mesme është e përforcuar me grimca minerale shumë të forta.
 4. Shtresa e parë është dizajnuar që ta bëjë veshjen më rezistente.
 5. Shtresa e dytë garanton performancë të qëndrueshme jo-ngjitëse dhe përçueshmëri të mirë termike me sipërfaqen 3D, e cila rrit zonën e nxehtësisë.

Veshja Eclipse HB është e qëndrueshme edhe nëse përdoren vegla metalike. Pasi të keni përfunduar me gatimin e ushqimeve të preferuara, enën mund ta lani në enëlarëse.

1
2
3
4
5
Tavë rrumbullake Desire

E përshtatshme për të gjitha pllakat e gatimit dhe furrë

Kjo enë është e përshtatshme për të gjitha llojet e pllakave të gatimit, përfshirë edhe ato me induksion, si dhe mund të përdoret në furrë deri në temperaturë 220°C.

Tavë rrumbullake Desire

Cilësi dhe qëndrueshmëri

Ena Desire do të jetë pjesë e kuzhinës suaj për një kohë shumë të gjatë. Baza është e punuar nga alumini i ricikluar*, vjen me paketim të riciklueshëm dhe biodegradueshëm, si dhe ka doreza bakeliti.

Detajet teknike

 • Trashësia e mureve të enës: 3,0mm
 • Trashësia e pjesës së poshtme: 4,0mm
 • Lartësia e mureve të enës: 4cm
 • Kapaciteti: 4l
 • Dimensioni: 28 cm

*Tenxherja dhe tepsia rrumbullake janë punuar 100% nga alumini, kurse tiganët nga alumini 50% i ricikluar.

Specifikat Teknike
Dimensionet 40cmx29cmx7cm
Kapaciteti 4l
Materiale Bazë aluminium
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.